שלבים בבחירת עורך דין לייצוג ברצח

שלבים בבחירת עורך דין לייצוג ברצח

ישנם מספר שלבים בבחירת עורך דין לייצוג בעבירות רצח, ברוב המקרים תיקים מסוג זה הם מורכבים מאוד, הם בעלי רגישות גבוה ומדובר על גזר דין של מאסר ממושך מאוד.

לכן, בחירת עורך דין פלילי בחולון מקצועי ומנוסה היא קריטית ובעלת חשיבות רבה להצלחת הייצוג בתיק מורכב מסוג רצח.

אם אתם מחפשים עורך דין שייצג אתכם בתיק רצח, חיוני למצוא איש מקצוע שיגן עליכם עד תום התיק. מאחר ועורכי דין שומרים על שלמותם להגנה ולהגן על הציבור מפני אפליה וכל האשמה פלילית כלפי לקוחותיהם, אתה יכול להיות בטוח כי הם יילחמו כראוי ויגן עליך בבית המשפט. ייצוג בעבירות רצח בצורה ראויה הוא המפתח להצלחה.

עם זאת, ישנם מקרים שאנשים די סקפטיים לגבי עורך הדין שלהם, והם מודאגים מספיק אם הוא יגן עליהם כראוי בבית המשפט מכיוון שהסנגור עלול לחשוב שמא הם אשמים. ובכן, אם תשאלו את רוב עורכי הדין בתחום, החשש הזה כבר לא משנה להם. זה בגלל שתפקידם להגן על הלקוח שלהם מפני ההאשמות שמופנות כלפיו. אין חובתם לדעת האם לקוחם אשם או לא. באחריות בית הדין יהיה זה שיקבע אם האדם יורשע בפשע מכיוון שהוכח שהוא אשם מעבר לספק סביר.

יהיה על התביעה להציג ראיות, לאסוף עדויות כחלק מהחקירה ולהכין את התיק להגשת כתב אישום, יחד עם זאת עורך הדין יעבוד במקביל לבניית קו הגנה, לבחון את הראיות ולהטיל בכל אחת מהן ספק או בהטלת ספק באופן השגתן של הראיות והכל בכדי לפסול את הראיות ולהציב קו הגנה חזק.

בבחירת עורך דין שייצג אותך בתיק רצח, להלן 5 הצעדים הפשוטים שעליך לקחת בחשבון:

1. ערכו מחקר מעמיק הנוגע לעורכי הדין הטובים ביותר במקומכם. שקול לבקש המלצות מחבריך וקרובי משפחתך.

2. בחר עורך דין המספק ביצועים איכותיים במחיר משתלם. זו עובדה גרידא ששירותי עורכי הדין הם יוצאי דופן, שזקוקים לפיצוי גבוה. עם זאת, אם תדבר עם עורכי הדין על מצבך, הם עשויים לעזור לך איכשהו. הם הרי נדרו בשבועה לשרת, להגן ולשמור על האנשים ברגע שהציבור זקוק לשירותיהם.

3. תקשר עם עורך הדין שלך והעלה את דאגתך. עד כמה שאפשר, ספר להם את כל הסיפור בכדי לנתח את המצב ואת כל המקרה.
אין לחשוש או להסתיר פרטים מהסנגור, ישנם מקרים בהם חשודים מעדיפים להסתיר פרטים מעורך הדין שלהם, ברגע שפרטים אלו מוסתרים מהסנגור ופתאום מוצגים לו בבית הדין זה יקשה על ההתמודדות! חשוב להבין הסנגור המייצג אתכם גם ינחה אתכם בכל שלב, החל מהכנה לחקירה, ועד לסיום ההליך בבית הדין.

4. שלמו לסניגור פרטי שיוכל לטפל בעניינכם בבית המשפט לכמה שעות התייעצות. סניגור מנוסה היטב יכול לנבא תחזיות מדויקות לגבי העונשים או ההגבלות ביחס לפשע.

5. אתה יכול גם לבחור ללכת למשרד הסנגוריה הציבורית ולדבר עם עורך הדין הזמין לייעוץ. ייתכן שתבקש לקבל ייעוץ משפטי תחילה מה לעשות, כולל ההליכים המתאימים לנקוט.

לסיכום

בצעדים פשוטים אלה תוכלו סוף סוף למצוא את עורך הדין הטוב והמקצועי ביותר שילחם ויגן עליכם בבית המשפט בגין תיק רצח. בזכות שלבים בבחירת עורך דין לייצוג ברצח שהוצגו לכם תעשו את הצעד הראשון החשוב ביותר להתמודדות עם האשמות מסוג רצח.

זמין 24/7