עלות ייצוג בעבירות מין

עלות ייצוג בעבירות מין

עלות ייצוג בעבירות מין היא מבין העלויות הגבוהות ביותר, יש לכך מספר סיבות, הסיבות הן שכל הליך היצוג אינו כולל רק את הייצוג עצמו בבית הדין.

ייצוג של עורך דין עבירות מין כולל בתוכו גם הכנה לחקירה במשטרה, הכנה לעימות שייתכן מאוד ויהיה חלק מחקירת המשטרה, שליחה למעבדת פוליגרף בכדי לאמת את הדברים, הכנה לכל ההליך לרבות שליחת בקשות בחלק מהמקרים להסב את המעצר עד לתום ההליכים למעצר בית. כל אלו נגזרות של עלות שלפיהן מחושב שכר הטרחה של עורך דין.

עבירות מין הן מקרים חמורים. לכן עליכם לשכור את עורך הדין הפלילי הטוב ביותר לייצוג בעבירות מין. בינתיים, עליכם להיות מוכנים גם להוצאות ולעלויות עבור עורך הדין הפלילי שלכם. העלות לייצוג עורך דין פלילי יכולה להיות תלויה בגורמים שונים. אלה כוללים את הדברים הבאים:

שכר טרחת עורך דין

שכר טרחת עורך הדין יכול להיות תלוי בניסיונם, בכישוריהם, בחומרת המקרה ובמורכבותם של סוגיות משפטיות בתיק ועוד. ככל שהתיק יותר מורכב הוא יארך יותר זמן ולכן שכר הטרחה בכל שלב יהיה מחושב בהתאם.
בהסכם שכר הטרחה מול העורך דין שלכם יופיעו גם סעיפים אלו שיכולים להעלות את שכר הטרחה או חיובים נוספים בהתאם להתפתחות של התיק והמקרה שלכם.

מומחים וחקירה

במקרה של עבירה מינית, עשוי עורך הדין הפלילי להגנה שלך להזדקק לעד מומחה ולחוקרים, דבר שיכול להוסיף לתשלום סכומים גבוהים מאוד.

לא פעם תיקים של עבירות הגיעו בזכות מעקבים ועבודת שטח של חוקר פרטי מקצועי לשינוי כל התיק, למרות שהמשטרה מבצעת חקירה היא חוקרת באופן מיידי את החשוד, לכן בכדי לבנות קו הגנה עורכי דין רבים נעזרים בשירותיהם של חוקרים פרטיים בכדי לחקור ולבדוק את הקורבן, כל זאת בהתאם לחוקיות ומבלי לפגוע בו מעבר למקרה. הכל במטרה אחת והיא חתירה לניצחון ללא פשרות.

תעריף לשעה

תעריף לפי שעה הוא בין שיטות החיוב של עורכי דין. בינתיים, זה לא בולט יותר בתיקים של עבירות מין. העבירה המינית היא מקרה חמור שיכול להימשך כחצי שנה עד שנתיים לפני שהוא נפתר. לכן, תעריף השעה אינו יכול להיות ההסכם הטוב ביותר למקרה.

תעריף שעתי הוא אופציה, אך הוא לא האופציה הטובה ביותר, במקרים כאלו של עבירות מין שכר טרחה קבוע מראש הוא הפתרון הטוב ביותר ומה שיכול להביא לכך שתשלמו שכר טרחה הוגן.

התשלום האחיד

חלק מעורכי הדין הפליליים עובדים בשיטה של שכר טרחה אחיד. זה כמו חוזה למשרה. אם ברצונך לקבל שכר טרחה זול יותר עבור ייצוג במקרה של עבירת מין, תשלום זה יכול להיות הפתרון הטוב ביותר עבורך.

סיכום

עלות ייצוג בעבירות מין של עורך דין פלילי בגין ייצוג בעבירות מין יכולה להיות מושפעת מכמה גורמים. אתם יכולים לבחור את הטוב ביותר שמתאים לצרכים שלכם. חשוב להבין, הליך פלילי במיוחד בתחום של עבירות מין הוא ממש מורכב, כל דבר הקטן ביותר יכול לגרום לאישומים כבדים או להוביל לזיכוי מוחלט, רק עורך דין פלילי מנוסה ומקצועי הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

זמין 24/7