החזקה פלילית של סם

עורך דין פלילי לייצוג בעבירת ייבוא ​​סמים

בחירת עורך דין פלילי לייצוג בעבירת ייבוא ​​סמים היא אחת הבחירות החשובות ובעלות המשקל הכבד ביותר.

בחירה לא נכונה של עורך דין פלילי יכולה להוביל לעונשים כבדים מאוד. ייבוא סמים הוא תיק שגורר עונשים כבדים מאוד. בתי הדין רואים בחומרה רבה את עבירת ייבוא סמים ויעשו הכל בכדי ליצור הרתעה ולעצור את מגבת כניסת הסמים למדינת ישראל.

הגנה על נאשמים פליליים בתיקי ייבוא ​​סמים הוא אחד התחומים הרווחיים ביותר במשפט הפלילי. כל עורך דין פלילי ירצה לנהל תיק כזה של ייבוא סמים בגלל סכומי הכסף הגדולים שנהוג לגבות עבור ניהול התיק. לכן, ייתכן ויבטיח לכם הבטחות שווא שיש להימנע מלהאמין לאותן הבטחות.

ההצלחה בניהול התיק נקבעת בהתאם לכמות הראיות הקיימות, העדויות שנאספו והמידע שיש שבעקבותיו הוגש כתב האישום.

הטענות הן לרוב חמורות ומורכבות, ולתוצאת התיק עשויות להיות השלכות המשנות חיים. אתה צריך עורך דין לעבירת ייבוא ​​סמים כי הואשמת ונעצרת על ייבוא ​​חומר מבוקר. מדובר בעבירה חמורה, ואם אתה מואשם בעבירה זו עליך לפנות לעורך דין בהקדם האפשרי מכיוון שזו יכולה להיות נקודת המפנה בעניין ניהול התיק וההאשמות נגדך כבר בשלב החקירה.

מהו עורך דין פלילי לייצוג בעבירות סמים?

עורך דין פלילי לייצוג בעבירות סמים הוא עורך דין פלילי כמו כל עו"ד אחר, עיקר התמחותו בענף הפלילי היא בעבירות סמים. הוא מכיר את הסוגיות המשפטיות, הניסיון העשיר שלו יכול לעזור לו ולהכיר תקדימים שנוצרו במהלך של עבירות משפטיות בתחום הסמים ולכן הוא יכול להיות הבחירה הנכונה ביותר עבור אדם המואשם בביצוע עבירת ייבוא סמים.

התפקיד כולל לוודא שהאנשים מיוצגים כראוי ויתייחסו אליהם בצורה הוגנת. להיות עורך דין פלילי פירושו לעשות הרבה יותר מאשר לעזור לאנשים על ידי מתן ייצוג משפטי. המשמעות היא להבין מה קורה במוחו של אדם, את מערכות היחסים שלו עם אחרים וכיצד זה משפיע על החלטותיו. המשמעות היא להיות פסיכולוג, מטפל ואיש סוד.

המשמעות היא הבנת המערכת והחוקים של מדינת ישראל, שהם כולם חלק מתפקידו של עורך הדין להגנה פלילית.

עד כמה עבירת ייבוא ​​סמים כבדה?

עבירת ייבוא ​​סמים היא פשע כבד מאוד הכולל מספר פשעים שונים שביצעו אנשים ביבוא סמים לא חוקיים לישראל. ניתן לחלק את פשע ייבוא ​​הסמים לשני היבטים בסיסיים: ייבוא ​​לישראל, הכולל הן ייבוא ​​סמים בפועל והן הובלת סמים והחזקת סמים בישראל. רמת, הכוללת החזקת חומרים מבוקרים, הכוללים תרופות, בכל שטחי מדינת ישראל.

נושא ייבוא סמים הוא נושא רגיש מאוד עבור המדינה, הוא גורם לבעיות פליליות קשות נוספות, עבירות הסמים גורמות לעבירות נוספות, משתמשי הסמים הכבדים ברוב המקרים גורמים עבירות רכוש קשות בכדי להשיג כספים לצריכת סמים, עבירות נוספות של אלימות וגניבה והכל במטרה לממן את צריכת הסמים.

לכן, המטרה העיקרית היא לעצור את ייבוא הסמים ועל ידי כך ניתן יהיה למגר תופעות אחרות.

סחר בסמים הוא עבירה חמורה. עורכי דין אלה המומחים לסחר בסמים ערוכים במלואם לייצג אותך במקרי פשע הסמים החמורים ביותר. אם הואשמת בעבירת סמים, עליך להזמין עורך דין המכיר את החוק ואת קהילת אכיפת החוק. עורך דין פלילי לא יתייחס אליך בקלילות. הם יחפשו כל הסדר טיעון אפשרי, והם יידעו כיצד להילחם על העסקה הטובה ביותר עבורך.

בזכות ייצוג ראוי ובחינה נכונה של הראיות והעדויות, ניתן יהיה להגיע לסגירת תיקים בייבוא סמים גם ללא ריצוי של עונש מאסר בפועל! עד כמה שהבטחה זאת נשמעת מופרכת היא אפשרית בזכות מאבק עיקש ובניית קו הגנה חזק ורציני.

אתה עשוי לחשוב שאתה לא צריך לדאוג מהעונשים על עבירות ייבוא ​​סמים כעורך דין פלילי. עם זאת, הן חומרת העבירה והן תוצאות ההרשעה נקבעות לפי מה שמסווג כ"פשע סמים חמור ". העונשים על פשעי סמים חמורים שונים מאוד, אפילו בין תחומי שיפוט. במקומות מסוימים העונש אינו חמור בהרבה מקנס כספי, בעוד שבמקרים אחרים העונש המרבי הוא מספר שנות מאסר בפועל.

לסיכום

בחירת עורך דין פלילי לייצוג בעבירת ייבוא ​​סמים היא חשובה וקריטית מאוד, לא רק עבור החשוד והנאשם בביצוע המעשה, אלא גם בסביבתו הקרובה. אדם שרק ניסה להרוויח כמה אלפי שקלים בגלל מצוקות החיים שלו וניסה את מזלו בייבוא סמים חד פעמי ונתפס. כל עולמו משתנה ברגע בגלל המציאות המורכבת של החיים.

בכדי לחזור למסלול הנורמטיבי ולסיים את ההליך הפלילי במהירות, יש לבחור בקפידה עורך דין פלילי מומחה שילווה אתכם בתהליך.

זמין 24/7