עורך דין פלילי לייצוג בעבירות מין במשפחה

עורך דין פלילי לייצוג בעבירות מין במשפחה

בחירת עורך דין פלילי לייצוג בעבירות מין במשפחה היא פעולה בעל משקל רב, אין להקל ראש בבחירת עורך דין פלילי שילווה אתכם בהליך.

כאשר מדובר על עבירות מין במשפחה ליווי של החשוד במעשים הוא מאוד מורכב, מדובר לא רק על ייצוג מול בית הדין, אלא גם תמיכה נפשית באותו חשוד הנמצא במציאות מאוד מורכבת.

על פי המרכז הלאומי לנפגעי פשע, יותר מ -1.7 מיליון מבוגרים בני 18 ומעלה נפגעו תקיפה מינית. רוב האנשים (יותר משלושה רבעים) לא דיווחו למשטרה כלל על עצם ביצוע התקיפה המינית שקרתה במשטרה. לנפגעי תקיפה מינית יש זכות להתייחס ברגישות ובכבוד מצד המשטרה, התובעים והשופטים. זו אחת הסיבות מדוע קורבנות רבים בוחרים להעמיד עורך דין בעניינם.

עורך דין פלילי בתחום עבירות מין במשפחה מייצג לא רק חשודים בביצוע מעשים, אלא מייצג גם קורבנות. הסיבה שקורבנות רבים בוחרים לבחור בעו”ד אשר ייצג אותם היא בגלל הנטל הנפשי הכבד של אדם שעבר טראומה קשה ועכשיו צריך לחזור לאותם ימים קשים ולשחזר את מה שעבר עליו.

עבירות מין משפחתיות הן פשעים המתרחשים בתוך המשפחה ופוגעים קשות הן במשפחה והן בקורבן. מדובר בפשע נגד הקורבן ופוגע הן במשפחה והן בקורבן. החוק מגן על הילדים, לעתים קרובות התמימים והפגיעים ביותר, כאשר העבריין הוא בן המשפחה הפוגע או חבר משפחה קרוב. המשפחות שנפגעות עבירות אלה אינן מודעות לרוב לסכנה בה הן נמצאות. אם אתה או מישהו שאתה מכיר קורבן של עבירות מין במשפחה, עליך לפנות לעורך דין המבין בעבירות מין במשפחה.

אנשים רבים חפים מפשע ואין להם שום קשר לפשע. לא פעם במהלך הליך של גירושין או מקרים אחרים בגלל סכסוך משפחתי בוחר אחד הצדדים להגיש תלונה במשטרה בכדי להתנקם. לא פעם מגיעים מקרים כאלו למשרדינו ואנו נאלצים לחקור את האמת ולהציג אותה לחקירה, במיוחד במקרים שבהם האשמה והחשדות הן מילה כנגד מילה. אנשים רבים מואשמים בכזאת עבירה. אנשים ללא עבר פלילי שביצעו פשע בעבר אך מתחרטים ומרגישים שהם יכולים לשנות את חייהם לטובה. יש מי שקיבל עונש או מואשם ומרגיש שייקבל עונש לא הוגן. יש הרבה אנשים שהם עברייני מין משפחתיים.

כיום, מספר הולך וגדל של אנשים פונה לעזרתו של עורך דין לצורך טיפול בתיקי דיני משפחה. הדבר נכון במיוחד כשמדובר במחלוקות הורות, בתיקי משמורת ומצבי אלימות במשפחה. מכיוון שנושאים אלה מורכבים ויכולים להשתנות מאוד ממקרה למקרה, חשוב לפנות למומחיות של עורך דין פלילי שיודע כיצד להתמודד איתם. עורך דין פלילי לייצוג בעבירות מין משפחתיות הוא זה שיכול לעזור לך להתמודד עם המקרה, להתמודד עם הנטל הנפשי הקשה הקיים הן מצד החשוד והן מצד המצב המשפחתי המורכב שנוצר.

עורך דין פלילי אלימות במשפחה מגן על זכויותיהם של קורבנות מכל מיני פשעים, לרבות התעללות מינית, אלימות במשפחה, פשעים כספיים ואחרים. עם זאת, לא כל קורבנות עבירות המין המשפחתיות מואשמים בביצוע פשע לאחר מעשה מיני. כמו כן, לא כל הקורבנות מותקפים בבתיהם ועל ידי בני משפחה, אם כי אלה ההגדרות הנפוצות ביותר לעבירות מין משפחתיות.

לסיכום

עורך דין פלילי לייצוג בעבירות מין במשפחה הוא העגון שלכם בים סוער שנקלעתם אליו, הוא הנמל שאליו הספינה יכולה להגיע ולעגון בבטחה. אל תתנו לעצמכם להתמודד לבד עם המציאות הקשה והמורכבת שבה אתם נמצאים. לא משנה באיזה צד אתם נמצאים, קורבנות או חשודים במעשה אתם צריכים שיהיה לכם עם להתייעץ ומכיר את החוקים במשפט הישראלי.

זמין 24/7