עורך דין פלילי לייצוג בעבירה של תקיפת בת זוג

עורך דין פלילי לייצוג בעבירה של תקיפת בת זוג

בחירת עורך דין פלילי לייצוג בעבירה של תקיפת בת זוג היא בחירה שצריכה להיעשות בקפידה רבה, יש לכך המון סיבות והשלכות. מאחר ונושא של תקיפת בת זוג הוא מורכב בהרבה מאוד פעמים, חשוב למצוא סנגור שידע להתמודד עם ההליך וללוות אתכם לא רק מול בית הדין, אלא גם ייתן לכם ייעוץ מלא כיצד יש להתנהג ולהתנהל לאחר שאתם מואשמים בעבירה קשה זאת.

אלימות במשפחה היא תופעה שכיחה מדי במערכות יחסים, ולעתים מתעלמים מהבעיה. למרות שזה יכול להיות מפחיד להגיע לבית המשפט, הזמן בו הוא אחד החלקים החשובים ביותר בתיק שלכם מכיוון שזו הפעם הראשונה שתספרו ויבינו את הסיפור שלכם, ולכן חשוב שתספרו לעורך הדין את כל מה שאתם יודעים.

לא פעם הוסברה החשיבות של הכנה לחקירת משטרה, הכנה לחקירה במשטרה במקרה של תקיפת בת זוג היא קריטית. כאן מדובר על מצב שיכול והחקירה תדרוש עימות של בני הזוג.

בזכות הכנה נכונה לחקירת המשטרה יכול התיק להסתיים ולהיסגר, במיוחד בשלבי עימות במשטרה, העימות במשטרה הוא בדרך כלל החלק הסופי של החקירה והוא נועד רק בכדי שהחקירה תוכל להעביר את החומרים לפרקליטות שתחליט האם להגיש כתב אישום או להחזיר את התיק לחקירה בכדי לקבל ראיות או עדויות נוספות.

בן זוג שתוקף בת זוג הוא אירוע שאינו נדיר בחברה של היום. כמובן שההשלכות של פשע מסוג זה אינן רק כספיות שכן הקורבן עובר הליכי משפט ארוכים ויקרים. אבל גם בן הזוג שהותקף סובל פסיכולוגית; לעתים קרובות, הקורבן מואשם בכך שהביא את האלימות על עצמה והאשים אותה כי לא הגיבה לתקיפה. הדבר עלול להוביל לגירושין, שעלולים להיות יקרים מאוד לקורבן ולילדיו.

פירוק חיי המשפחה, הילדים שמעורבים בכל ההליך, כל אלו פוגעים עוד יותר בכל המציאות הקשה אותה חווה כל המשפחה יחד. עורך דין פלילי מומלץ ומקצועי ייתן לכם את ההמלצות כיצד להתנהל, מה נכון לעשות ומה עלול להוביל להחרפה של המצב.

לא רק עורך דין פלילי מלווה את המצב במקרים כאלו, אלא גם עורך דין המומחה בדיני משפחה.

עורך דין גירושין צריך להיות בעל הבנה מוצקה של ההליך המשפטי באשר לגירושין ומשמורת. עורך דין גירושין צריך גם להיזהר מהלקוחות הפוטנציאליים המגלים סימנים של אישיות פוגענית. כעורך דין גירושין, הוא אמור להיות מסוגל לסייע ללקוחותיו, ובמקביל להעריך האם לקוחותיך מהווים סיכון לעצמם ולאחרים. כל זאת תוך כדי שיתוף פעולה מלא עם עורך דין פלילי מקצועי שאלו יחד מלווים את המשפחה תוך הקפדה ושמירה על הרגישות במיוחד שיש ילדים בתמונה.

תקיפת בת זוג היא האשמה המוגדרת באופן שונה בהתאם לחומרת העבירה, ישנם מקרים של תקיפה שאלו גוררים עונשים כבדים בהתאם, לרבות תקיפה בנסיבות מחמירות, תקיפת סתם וסוגי תקיפה נוספים והיא עבירה שאין לה כמעט דבר במשותף זה עם זה. העונש מבוסס על מעשה הנתבע במצב. באופן כללי, המשמעות היא שהנאשם ביצע מעשה אלימות כלפי בת זוגו. תקופת ההתיישנות בגין תקיפה של בת זוג הינה בדרך כלל 5 שנים.

לעתים קרובות מתעלמים מאלימות כלפי בני זוג בחברה שלנו. אבל זה לא אומר שהתובעים צריכים להתעלם מזה. למעשה, תקיפה של בת זוג היא לא רק פשע; זה רציני ויכול להיות בעל השלכות עמוקות ומתמשכות. עורך דין פלילי לייצוג בעבירה של תקיפת בת זוג הוא סוג של עורך דין. תפקידו של עורך הדין הוא להגן על מרשו בבית המשפט – עורך הדין לייצוג בעבירה של תקיפת בן זוג בכל הבקשות המתאימות לתיק. עורך הדין לייצוג בעבירה של תקיפת בת זוג יכול להיות כל סוג של עורך דין פלילי, יחד עם זאת חשוב לבחור עורך דין פלילי לייצוג בעבירה של תקיפת בת זוג המומחה בתחום ובעל עבר עשיר בייצוג לקוחות בנושאים אלו.

זמין 24/7