עורך דין פלילי הלבנת הון

עורך דין פלילי הלבנת הון

כשאנחנו אומרים הלבנת הון זה מתייחס לתהליך של יצירת סכום כסף עצום באמצעות פעילות לא חוקית. הלבנת הון כוללת מימון טרור או סחר בסמים. שימו לב שהכסף שמופק ממקור לא חוקי הוא מלוכלך, ואנשים, בדרך כלל אלה שעובדים בממשלה, ינקו אותו באמצעות הלבנה.

באם אתם מואשמים באחד מאישומים אלו, עורך דין פלילי הלבנת הון חייב לייצג אתכם בכל ההליך הפלילי.

המונח הלבנת הון משמעותו לגרום לרווחים שנעשו בדרך לא חוקים להיראות חוקיים, זאת באמצעות יצירת מניפולציות והפעלת מערכות ועסקים שכל תפקידים הוא לגרום לרווחי ההון שהגיעו בדרך לא חוקית להיראות כחוקיים.

בכל הנוגע לחוק, אדם שיבצע הלבנת הון יואשם בעבירה כספית קשה. כל העסקים הפיננסיים יצרו את מדיניות ה- AML שלהם (נגד הלבנת הון) שתמנע ותגלה סוגים כאלה של פעילות בלתי חוקית. הסיבה העיקרית בגללה מדינות נלחמות בעבירות אלו, היא מכיוון והכסף המגיע לצורך "הלבנה" הוא כסף שמקורו בפעילות בלתי חוקית.

דברים שכדאי לדעת בנושא הלבנת הון

• הלבנת הון מתייחסת לתהליך ליצירת סכום כסף עצום באמצעות ביצוע פעילויות לא חוקיות, כגון סחר בסמים, ועוד רבים אחרים.

• הלבנת הון משתמשת בטכניקות שונות כדי ליצור ולהשיג כספים באמצעות פעילויות לא חוקיות מבלי לגרום לו להראות בלתי חוקי.

• עליית המטבעות הקריפטוגרפיים והבנקאות המקוונת אפשרה לבעלי מעשים רעים למשוך ולהעביר כל סכום כסף מבלי להיות תחת פיקוח על ידי הממשלה או סוכנות בנקאית כלשהי. לכן היום מערכת החוק עוקבת אחרי הלבנות הון גם באמצעות אמצעים טכנולוגיים.

• הרבה מדינות ברחבי העולם עבדו יחד לפיתוח אסטרטגיות יעילות שיכולות למנוע הלבנת הון.

אם מואשמים בעבירת הלבנת הון, חשוב להזמין סנגור פלילי. עורך דין פלילי המומחה בייצוג בעבירות מסוג זה בקיא בכללים ובתקנות הקשורים להלבנת הון. אם הוגש נגדך תיק הלבנת הון, עדיף להזמין עורך דין שיש לו מספיק ידע על החוקים החלים ברמה הפלילית וברמת ידיעה והכרה של היבטים פיננסים כאחד. הסיבה לכך היא שחלק מהאנשים עלולים להיות מואשמים בעבירות הלבנת הון החלות בשתי הרמות. הן ברמה שכוללת בתוכה גם מעילה בכספים ולאחר מכן הלבנת הון. ישנם מקרים בהם מעבר לאישום בהלבנת הון מתווספים אישומים נוספים כגון זיוף מסמכים לצורך ביצוע הלבנת ההון ועוד.

אם אתם מחפשים עורך דין פלילי הלבנת הון, דאגו לעבוד עם מישהו המוסמך במקצוע, ובעל מוניטין טוב. לא רק זאת, אלא עליך לשכור עורך דין בעל כישורי תקשורת טובים. זה יאפשר גם ללקוח וגם לעורך הדין להבין את המקרה וליצור תוכניות כיצד לפתור את המקרה ביעילות.

לסיכום

 חובה שלעורך דין יהיה מספיק ידע, הבנה טובה ומוניטין טוב בנוגע לחוקים הקשורים להלבנת הון. על עורך הדין לגלות נכונות ויצירתיות להמשיך בתיק ולעשות הכל רק כדי להשיג את ההצלחה ולהגן על זכויות הלקוח שלהם. שוב, אתה צריך לחפש סנגור פלילי אם אתה מואשם בעבירה של הלבנת הון. סניגור שיוכל ללוות אותך בכל ההשלכות הנוספות הקיימות באישום של הלבנת הון.

זמין 24/7