עורך דין פלילי בתל אביב

058-5217-715

אלנבי 80 תל אביב
058-5217-715

משרד עו"ד פלילי בתל אביב - ייצוג פלילי בכל הערכאות

משרדנו מייצג נאשמים בכל הערכאות כבר מעל 20 שנים

עורך דין פלילי בתל אביב לייצוג מלא בכל הערכאות. אנו מבינים כי החשיבות של בחירת סנגור פלילי היא בעלת חשיבות רבה, מדובר על דיני נפשות לא רק של החשוד במעשה הפלילי אלא גם של קרוביו ומשפחתו. לכן אנו שמים דגש רב על ייצוג והפעלת כל מרצנו, ידעתינו וכוחינו עד לזיכוי מוחלט והקלה מירבית בכל גזר דין. 

תורת ניהול פעולות הטובה והממוקדת ביותר

הדרך הטובה ביותר לנהל הליך פלילי היא יצירה וגיבוש של קו הגנה, בזכות גיבוש קו ההגנה יסודי ומקצועי אנו נוכל להתמודד עם כל תיק מורכב ככל שיהיה. מכאן כי הייעוץ הראשוני עם עורך דין פלילי כבר בשלבים הראשונים הוא קריטי, כל פעולה אותה יבצע אדם ללא התייעצות עלולה להיות בעלת משקל כבד ובעלת השלכות שלא לטובותו. המפתח להצלחה בניהול הליך פלילי הוא יצירת קשר עם פרקליט פלילי כבר בשלבי החקירה הראשוניים.

בחירת עורך דין פלילי בתל אביב היא הדרך הנכונה לנהל הליך משפטי. לכל אדם הנמצא תחת הליך פלילי שמתחיל בחקירת משטרה עומדות שני זכויות בלבד, האחת היא הזכות לשמור על זכות השתיקה, ואילו הזכות השניה היא לקבל ייצוג של סניגור פלילי. לאחר שנים רבות של ייצוג נורמטיבים במשפט הפלילי אנו עדים לכך כי גם במקרים בהם היה ניתן לבטל לגמרי את כתב האישום, רבים שבחרו להתמודד לבד מול המערכת מצאו עצמם משלמים מחיר כבד ומקבלים עונשים קשים. 

מעל 30 שנות מוניטין

למעלה מ 30 שנים שמשרדינו מייצג נאשמים בתחום הפלילי בכל הערכאות בצורה מקצועית.

הצלחות ללא פשרות

בכל תיק המגיע למשרדינו אנו מתחייבים לפעול בכל מרצנו, להפעיל את כל כישורניו לחתירה לניצחון.

עורך דין פלילי בחולון

עורך דין פלילי - דיסקריטות ושירות מקצועי 24/7

חקירה פלילית היא ללא ספק דבר שיכול להוציא אדם מהשגרה שלו, לגרום לחוסר איזון מוחלט בחייו ויש לא מעט מקרים בהם היא משבשבת את שגרת החיים השלמה. הדבר היחיד שלמדנו במהלך השנים הוא כי אכל אדם הנמצא תחת הליך פלילי רוצה רק לסיים אותו כמה שיותר מהר. לא תמיד גישה זאת היא הנכונה, אין לנקוט בגישה זאת תמיד כחלק מבסיס לאסטרטגיה, אך יחד עם זאת אנו עושים כל שביכלתנו להשיב את שגרת החיים במהירות האפשרית. יחד עם זאת חשוב מאוד להבין כי מדובר על הליך מורכב שדורש חוסן נפשי, ליווי של עורך דין פלילי במרכז בעל ניסיון שילווה אתכם וילחם למענכם הם אלו שיעניקו לכם באופן טבעי את החוסן לו אתם זקוקים בימים קשים ומורכבים אלו שבהם מתנהל מולכם הליך פלילי.

עורך דין פלילי בתל אביב - שאלות ותשובות

ההמלצה שלנו היא ליצור קשר עם עורך דין פלילי בתל אביב כבר בשלבים הראשוניים. כל הליך פלילי מתחיל בביצוע חקירת משטרה, לכן אנו מציעים לכם ליצור קשר, לקבל הכנה לחקירה במשטרה. כל מה שנאמר בחקירה הוא קריטי ובעל חשיבות להמשך ההליך. בזכות הכנה נכונה לחקירת משטרה הצלחנו להביא לזיכוי מוחלט וביטולים של כתבי אישום. לכן אנו עומדים לרשותכם 24/7 וניתן לכם את הייעוץ והליווי לו אתם נדרשים בכל זמן.

למרות שאנו כלל לא ממליצים להתנהל מול רשויות אכיפת החוק ללא עורך דין פלילי בתל אביב, בכל זאת ניתן להסתדר גם ללא ייצוג משפטי. רבים נוטים לנסות להסתדר לבד מול רשויות אכיפת החוק ללא ייצוג של עו"ד פלילי מהחשש במא מדובר על תשלום של שכר טרחה גבוה. ייתכן מאוד ובחלק מהמקרים מדובר על סכומים לא מבוטלים של שכר טרחה, אך יחד עם זאת המחיר אותו עלול לשלם אדם נורמיטבי ללא ייצוג של פרקליט פלילי מקצועי יכול להיות גם מאסר בפועל, בכדי להימנע מכך ככל שניתן אנו גם מציעים לכם ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות.

שכר הטרחה נקבע לפי מורכבת התיק הפלילי המתנהל, הייצוג הנדרש והערכה המשפטית מולה עומדים. ייצוג בעוון בבית משפט שלום ינוע החל מ 1500 ש"ח ויכול להגיע עד לייצוג באישום של מוות לגובה של החל מ 5500 ש"ח. יחד עם זאת אנו מעניקים לכם את האפשרות לקבל ייעוץ ראשוני ללא כל עלות או התחייבות.

משך הזמן של התנהלות הליך פלילי תלויה במורכבות שלו, באם קיימים ביידי המשטרה מספיק ראיות ועדויות היא תגיש כתב אישום במהירות, באם נדרש למשטרה זמן לאסוף את אותן ראיות ועדויות ההליך יכול להיות ארוך יותר. ישנם מקרים בהם הליך פלילי מסתיים בתוך ימים ספורים בלבד וסגירת התיק באחת מעילות הסגירה העומדות בפני המשטרה, כגון חוסר עניין לציבור, חוסר אשמה או חוסר ראיות, יחד איתן עומדות באותה שורה עילה של סגירת תיק בהסדר, הליך של סגירת תיק בהסדר יכולה להיות מעט יותר ארוכה ולהימשך  גם מספר חודשים.

בהחלט כן! נכון כי בחדר החקירות אתם נמצאים לבד ללא עורך דין שילווה אתכם, אבל בזכות הכנה אתם תהיו אלו ששולטים בחדר גם אם החוקר חושב שהוא זה השולט בחדר. כמו כן חשוב לדעת כי ניתן לעצור חקירה באמצע ולבקש ייצוג של עורך דין פלילי.

חייגו אלינו 24/7
יעוץ ראשוני חינם

קבלו ייעוץ ראשוני חינם - עו"ד פלילי בתל אביב

עורך דין פלילי בתל אביב - הליווי הטוב והמקצועי ביותר

בבחירת עורך דין פלילי בתל אביב אין להקל ראש, מדובר על החלטה בעלת משמעות רבה, עורך הדין הוא זה המשמש זרקור עבורכם בכל המקומות בהם אתם עלולים למצוא עצמכם לבד מול מערכת בעלת כוח אינסופי, במיוחד כאשר אדם נתון לחץ כבד או נמצא במעצר, מדובר על הליך מאוד קשה להתמודדות נפשית. למרות כל החששות המלווים כל אחד שנמצא תחת הליך כזה, אנו יכולים להבטיח לכם כי בזכות הידע הרב שצברנו בתחום כבר משנת 1989 בה אנו מייצגים נאשמים וחשודים בעבירות מורכבות, החל מעבירות אונס, עבירות מרמה, עבירות צווארון לבן ועוד סוגי עבירות פליליות מורכבות הצלחנו לסגור תיקים רבים ללא הרשעה ובזיכוי מוחלט. הכל בזכות הטלת ספק בעדויות ובראיות, בחינה לעומק של המקרה וניהול של קו הגנה חזק שמלווה לכל אורך הדרך.
אנו מעמידים לרשותכם את צוות עורכי דין הפליליים הגדול והמוביל ביותר בישראל, צוות שלם של עורכי דין שיעמדו לצידכם בכל ההליך, ילוו אתכם ויעשו הכל בכדי לשמור על שמכם הטוב ומעל הכל לשמור על החירות שלכם ולהחזיר אתכם לשגרה במהירות האפשרית.
אני מתחייבים לפעול בכל הליך פלילי ללא מורא, תוך התמדה ונחישות בלתי מתפשרת עד לשביעות הרצון המוחלטת של לקוח שלנו, שידע כי אנו עשינו את המיטב עבורו והתוצאות הן אלו שמדברות בעדו.
היתרון המובהק שלנו הוא הכרת שיטת החשיבה והעבודה של התובע, לאחר שנים רבות בהם אנו עוסקים בתחום הפלילי למדנו להכיר היטב את שיטת הפעולה ואת השיקולים הנלקחים בחשבון בידי התובע, בזכות הכרה מלאה של טכניקות אלו אנו יודעים היטב איך ניתן להטות את התוצאות לטובת לקוחיתנו.
ייצוג של עורך דין פלילי בתל אביב הוא זה שברוב המקרים יקבע את גורלו של הנאשם, בכל שלב בו אתם נמצאים בהליך הפלילי מומלץ להתייעץ עם עו"ד, לא מומלץ לחכות לרגע האחרון, לא פעם ייצוג וליווי נכון בשלבים הראשונים הוא קריטי. בשעת צרה הבחירה הופכת להיות קשה הרבה יותר, הרי אין משרד עורכי דין במרכב ובת"א שלא יעיד על עצמו כי הוא הטוב ביותר, לכן בזכות שמירה על מספר דגשים, שאלו ינחו אתכם לבחור סנגור מומלץ, תדעו כי אתם עושים את הבחירה הנכונה והטובה ביותר עבורכם, זאת שיהיו לה השפעות על המשך אורח החיים שלכם.

נגן וידאו
נגן וידאו
עורך דין פלילי בתל אביב - הדגשים לבחירת הסנגור הנכון

בכדי לבחור את הסנגור הנכון ביותר עבורכם, יש לבדוק מספר דגשים חשובים שאלו ינחו אתכם לעשות את הבחירה הנכונה. בחירת עו"ד פלילי בת"א נעשית מתוך לחץ רב ובמצב של מצוקה, לכן רבים עושים את הבחירה במהירות, אבל כמו שכבר ציינו פעולה מהירה היא לא תמיד הנכונה, יש לבחון היטב מספר דגשים חשובים שאלו מובאים כאן לפניכם:

מוניטין והיסטוריית הצלחות

בכדי לבחור את עורך דין הנכון, יש לוודא את היסטוריית ההצלחות שלו ושל המשרד העובד יחד איתו. לבחון את רקורד ההצלחות בתיקים באותו תחום בו אתם מואשמים ועד כמה הצליח להקל בעונשם ואפילו להביא לסגירת התיק ללא הגשת כתב אישום. בכל מקרה יש להתרחק מעורכי דין אשר יצא להם שם רע, בכל מקרה כזה מומלץ מאוד להימנע, זאת מכיוון ואתם עלולים למצוא את עצמכם מקבלים עונשים כבדים יותר, עו"ד שאין לו את הניסיון וההיסטוריה הנדרשת לטפל בתיק כמו שלכם יש להתרחק ממנו ולפנות לעורך דין שיוכל לספק לכם ייצוג ראוי והולם.

התמחות בפלילים

דבר חשוב נוסף הוא לוודא כי אכן עוה"ד המייצג אתכם הוא בעל התמחות בפלילים, שכל הכשרתו היא ייצוג בפלילי. הוא בעל תעודה המעידה על היותו חבר בלשכת עורכי הדין. המוסד האקדמי בו רכש את השכלתו ויוקרת המוסד האקדמי מעידות באופן ישיר על אופיו של הסנגור ויכולות להצביא על הצלחתו בייצוג בתיקים נוספים. בתקופה האחרונה אנו עדים להמון מקרים בהם רבים לא עוברים כלל את מבחני ההסמכה של לשכת עורכי הדין, יחד עם זאת קיים קשר ישיר בין המוסד בו רוכשים את ההשכלה להצלחה במבחני הלשכה. מכאן כי כדאי מאוד לראות האם יש לאותו עורך דין פלילי בתל אביב הסמכות והוא יוכל לייצג אתכם בכל הערכאות המשפטיות.

התמחות ספציפית

התחום הפלילי מתחלק בתוכו לתחומי המתחות רבים, כמו גם המשפט הפלילי, ישנם עבירות הקשורות לסמים, עבירות מין, עבירות אלימות, הונאה, צווארון לבן ועוד. מכאן כי עורך הדין המייצג אתכם צריך להיות מומחה בתחום בו אתם נאשמים, להכיר את פסקי הדין הקיימים ואת חוק העונשין על בוריו, בזכות העמקת הידיעות והכרתן תוכלו לקבל את הייצוג הראוי והנכון ביותר עבורכם.

יחסי גומלין אישיים

בכדי לטפל בתיק בצורה הטובה ביותר הסנגור שלכם צריך לשמוע את כל הפרטים, לדעת בדיוק מה קרה, היכן ואיך וכמובן האם ישנם מניעים נוספים הקשורים למקרה, לשם כך את זקוקים לאינטרקציה אישית טובה עם עורך הדין שלכם. אינטרקציה זאת בסיסה באמון הדדי ותקשורת אישית טובה. אנו נהיה מחויבים עבורכם לעשות כל דבר שביכולתנו במטרה להביא לזיכוי המוחלט שלכם, לכן הסתרת פרטים לא פעם יכולה להוות מכשול גדול מאוד להתמודדות עם ההליך. 

זמינות ומענה לכל שאלה 

כל אדם הנמצא לראשונה מול הליך פלילי מוצא עצמו מבולבל, לא מכיר את ההתנהלות וכל אלו יוצרים לחץ רב ושאלות רבות. חשוב למוצא עורך דין שנותן לכם את ההרגשה והתחושה שאתם יכולים לשאול כל שעולה לכם בכל מצב, זאת בכדי לקבל את התשובות, קבלת התשובות האלו יכולה להוריד לחץ כבד ולהקל על המתח הנפשי הרב. אנו מעמידים לרשותכם את האפשרות ליצור איתנו קשר בכל שאלה ובכל זמן נתון 24/7 כל זאת בכדי שאתם תרגישו בטוחים ונינוחים להתחיל את המחלמה עד לחתירה מושלמת לניצחון וזיכוי מלא. אנו מעניקים לכם כתובת ברורה ותדעו בדיור מיהו עורך הדין המלווה אתכם ומה מתבצע בכל שלב, שקיפות מלאה מתוך אמונה שהיא זאת שנותנת את תחושת הבטחון לה זקוק אתם הנמצא בלחץ ומתח רב.

 

זמין 24/7