עורך דין פלילי בראשון לציון - אדטו מוטי

052-233-2651

עורך דין פלילי בראשון לציון זמינות מיידית והיערכות מלאה 24/7

אלנבי 80 תל אביב
052-2332-651

משרד עו"ד פלילי בראשון לציון - ייצוג פלילי בכל הערכאות

משרדנו מייצג נאשמים בראשון לציון בכל הערכאות כבר משנת 1989

עורך דין פלילי בראשון לציון בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בייצוג בכל הערכאות המשפטיות. משרדינו הינו משרד ייחודיהמעניק לכל אחד טיפול תוך הבנה של נפש האדם.

אנו מייצגים קטינים ובוגרים בעבירות פליליות מכל הסוגים, בחירת עו"ד פלילי בראשון לציון צריכה להיעשות מתוך הבנה כי לוותק ולניסיון קיימת חשיבות רבה בהערכת התיק, בזכות הצגת תוצאות מוכחות של הצלחות רבות וזיכויים במאות תיקים.

משרדינו מעניק הגנה משפטית ראויה והולמת כבר משלבי החקירה באמצעות הכנה לחקירה במשטרה בצורה המקצועית ביותר עד שתהיו מוכנים ב 100%. ייצוג מלא בכל ההליכים המשפטיים עד להכרעת גזר הדין לרבות ייצוג בערעור. אנו מתחייבים לפעול בכל דרך חוקית אפשרית בכדי להיטיב עם האדם אותו אנו מייצגים.

משרד עורך דין פלילי במרכז מייצג בכל סוגי העבירות הפליליות : עבירות מין, עבירות רכוש, שימוש וסחר בסמים, עבירות צווארון לבן וכל סוגי הפשיעה.

כחלק משירותינו אנו מייצגים אסירים בדיונים בוועדת שחרורים נגד שירות בתי הסוהר.

ייצוג מלא לחיילים אשר הסתבכו בתיקים פליליים, מעל 20 שנות ניסיון בייצוג בבתי דין צבאיים.

ייצוג משפטי מקצועי

אנו מייצגים כל לקוחותינו מתוך פעולה על פי ערכים שהם : בניית קו ההגנה הטוב ביותר ללא פשרות! פועלים מתוך חשיבה יצרתית, הפעלת כל כוחינו ומרצנו להגיע לחשיבה יצרתית שעוזרת בייצוג בהליך פלילי, כל זאת תוך גילוי אמפטיה והבנת נפש האדם.

חתירה לניצחון

המטרה בתיק פלילי היא לעמוד איתנים, להבין כי המטרה היא תמיד זיכוי בכל דרך אפשרית חוקית. בזכות גישה זאת הצלחנו להביא למאות תיקים שנסגרו ללקוחותינו על הצד הטוב ביותר. מתחייבים לפעול בכל המרץ בכל תיק גדול כקטן אשר יהיה.

עו"ד פלילי בראשל"צ - דיסקרטיות וייצוג הולם

טיפול משפטי פלילי חייב להיעשות בצורה מקצועית ועל ידי סנגור אמין – רק בזכות גישה זאת הצלחנו להגיע למאות השיגים מהותיים.

אנו זמינים וערכוים תמיד לתת מענה מסביב לשעון 24/7 בכל סוג של בעיה משפטית בתחום פלילי שמתעוררת אנו נהיה ערוכים להתמודדות מלאה.

עורך דין פלילי בראשון לציון - מידע חיוני

בכל תיק פלילי הנזק הגדול ביותר לאדם נוצר בשלב העיכוב, המעצר והחקירה הראשונית.

חשודים אשר אינם מכירים את ההליך הפלילי אומרים לא פעם מילים שלאחר מכן הם מרגישים מחוייבים לכל מילה שנאמרת. כל מה שאדם אומר בשלב הראשוני עלול להיות מכשול ולגרום נזקים גדולים בהמשך.

המערכת המשפטית נותנת חשיבות מאוד גדולה לחקירה הראשונית ולכל מילה שנאמרה בה.

טיפול מיידי על ידי עו"ד פלילי מתחיל כבר בשלבי המעצר הראשוני. הגעה מיידית לכל תחנת משטרה וליווי כל ההליך מתחילתו עד סופו.

אם אתם עצורים אנו מציעים לכם לא להוציא מילה לפני שקיבלת ייעוץ מלא מעורך דין פלילי. החוקר ינסה להפעיל לחץ ויאמר לכם כי אתם תישארו במעצר עד להגעת העו"ד הכל במטרה לקבל הודאה ומידע אודות המקרה. בשום אופן לא מומלץ לעשות דבר לפני ייעוץ של עורך דין פלילי מקצועי שילווה אתכם.

חקירת משטרה היא התחלת המסלול אל המשפט הפלילי!

עו"ד פלילי הוא האדם היחיד אשר יכול להיות בקשר ישיר עם החשוד בזמן המעצר והחקירות בהן הוא נמצא.

החוקרים במשטרה הם מיומנים ומנוסים בתחקור כל סוגי החשודים. חוקרים פועלים באופן דינמי ולכן כל חשוד צריך לקבל הכוונה נכונה ומקצועית, אמנם עומדת לרשותו של החשוד הזכות לשמור על שתיקה אך לא תמיד היא מתאפשרת וקיימת, החשוד יגיע למצבים של עימותים והפגשות עם הקורבנות, עם עדויות וראיות שנמצאו בזירה הקושרות את החשוד למעשה, שליחה לביצוע בדיקת פוליגרף בשלב החקירה שתהיה או ביוזמת החשוד או ביוזמת החוקרים.

כל פעולה כזאת מחייבת הכנה, שאדם יודע לקראת מה הוא הולך הוא מגיע עם יותר ביטחון מאשר 
"ללכת אל הלא נודע", כדי להוביל את המקרה למצב המיטבי עבור החשוד ההכנה היא השלב הקריטי בהליך.

הניסיון שלנו לימד כי ההכנות הוכיחו את עצמן לא פעם וגרמו לסיום מהיר של ההליך הפלילי על הצד הטוב ביותר.

עורך דין פלילי פועל במספר מישורים במקביל, חושב באופן יצרתי ומנסה למצוא כל פרט של מידע אישי על החשוד, פרטים על נסיבות האירוע והכל בכדי לבנות קו הגנה.

ראשית עורך דין פלילי מקשיב לכל פרטי האירוע, בוחן היו דברים קודים שאלו גרמו לאירוע להגיע למצב של ביצוע עבירה פלילית וכל אלו מנקודת מבטו של החשוד במעשה. הדבר החשוב ביותר שלו מקישב עורך דין פלילי בראשון לציון הוא מה אמר החשוד לחוקרים ולאנשי המשטרה עד לרגע בו הוא נפגש עם הסנגור.

חלק שני – במה מואשם ומהן החשדות נגדו ועל מה אותן חשדות נשענים ונסמכים.

המטרה של עו"ד היא לשקף את המציאות, להסביר לחשוד את חומרת הנזק וכיצד ניתן להתמודד איתו. לתת לחשוד מה יכול להיות הסיום הצפוי של התיק הפלילי ומהם ההליכים האפשרים אשר ינקטו נגדו.

המטרה העיקרית היא לדעת ולהעריך בסיכוי הגבוה ביותר כיצד יסתיים ההליך פלילי בוא האדם נמצא.

ניתן לדעת את סופו של ההליך הפלילי בזכות ראייה של כל תהליך החקירה, הכרה של החשדות העומדות נגד החשוד, הראיות הקיימות בידי החקירה ותאור האירעים.

אמינות והוגנות של עורך דין פלילי בראשון לציון היא לשקף את המציאות עוד לפני נקיטה של פעולות הגנה.

חקירה פלילית לא תתקיים במקום בו אין כוונה להעמדה לדין! (גם כאשר מדובר לא רק בהצטברות עבירות).

מכאן שאין שום הגיון להיכנס לחדר חיקרות מבלי לקבל את הסיוע הנדרש והמגיע לכל אדם לפי חוק מעורך דין פלילי בכדי לקבל את ההבנה המלאה של ההליך.

הבהרה חשובה : גם אם קיימות ראיות ועדויות בולטות על עבירה בתחום פלילי – אך לא קיימת התכנות לאישום פלילי אין שום צורך בחקירה!

אם הוגש נגדכם כתב אישום פלילי וזומנת לבית הדין, אל תתמודדו לבד עם ההליך. אתם חייבים עורך דין צמוד שהוא יהיה זה שישא בנטל הכבד מנשוא.

עו"ד פלילי שינהל את התיק, יציג את המציאות וידאג לשנות את גזר הדין, מתוך הבנה והכרה כי מערת המשפט בארץ לא רק מענישה אלא גם משקמת, עורך הדין יבחן חלופות מעצר שיהוו את השיקום עבור החשוד.

לפני הגשת כתב האישום זכאי החשוד בעבירות מסוג פשע לעתור למדינה נגד כתב האישום, זהו השימוע הפלילי.

לא פעם שימוש בזכות זאת בצורה יעילה הוביל להצלחות רבות! רבים נוטים לטעות ונותנים התייחסות למכתב זה כאפשרות להציג את העובדות הקיימות במקרה בפעם השניה. דבר זה יכול להוביל ליצירת חומרים חדשים לחקירה זאת ועוד כי ניתן לחדש את החיקרה בעקבות זאת! לכן, השימוש בזכות שימוע פלילי חייבית להיעשות בצורה חדה ומדויקיית ובסיוע של עורך דין פלילי בראשון לציון שיודע בדיוק איך לנווט את הדברים באופן הנכון והאופטימלי.

כל חקירה פלילית מובילה לרישום פלילי במשטרה.

רישום זה יכול להסגר בתנאי והתיק נסגר מחוסר אשמה פלילית. לכן, נחקר חכם יכול להוציא תועלת רבה מנסיבת סגירה גם בדרך החיקרה או באמצעות הגשת בקשה.

המציאות במדינת ישראל היא כזאת שרק כמות מאוד קטנה של תיקים סגרים בעילה של חוסר אשמה פלילית. הסיבה לכך היא חוסר הבנה של הנחקרים עד כמה חשוב שלא יהיה קיים שום זכר לתיק.

חייגו אלינו 24/7
יעוץ ראשוני חינם

קבלו ייעוץ ראשוני חינם - עו"ד פלילי בראשון לציון

עורך דין פלילי בראשון לציון

אנו מתחייבים להעמיד את טובת הלקוח כדבר העיקרי וראשון במעלה, מתחייבים לתת את הטיפול המשפטי היעיל ביותר תוך הקפדה ושמירה על פרטיותו של כל אדם.

מחיקת רישום פלילי והגשת בקשת חנינה

מחיקה מלאה של הרישום הפלילי ממאגר המשטרה.

שינוי של עילת סגירת התיק לחוסר אשמה – אנו נפנה לגוף המתאים שהחליט על סגירת התיק ונדאג להכין בקשה מתאימה שזאת תוביל למחיקה מלאה של כל הרישומים.

הכנה של בקשת חנינה למחיקת רישום פלילי ובקשה לקיצור זמן התישנות וזמני עונש מאסר ושחרור ממאסר.

זמין 24/7