עורך דין פלילי בפתח תקווה - אדטו מוטי

052-233-2651

עורך דין פלילי בפתח תקווה זמינות מיידית והיערכות מלאה 24/7

אלנבי 80 תל אביב
052-2332-651

משרד עו"ד פלילי בפתח תקווה - ייצוג פלילי בכל הערכאות

משרדנו מייצג נאשמים בפתח תקווה בכל הערכאות כבר משנת 1989

משרד עורך דין פלילי בפתח תקווה והסביבה בראשותו של עו"ד אדטו מוטי הינו משרד בוטיק מקצועי ומיומן המתמחה בייצוג בכל העבירות הפליליות וטיפול בכל ההליכים עבור האדם הנורמיטיבי אשר נקלע למצוקה וזקוק לליווי מקצועי.

המשרד פעיל כבר משנת 1989 בייצוג פלילי בכל הערכאות המשפטיות. הייצוג מלווה בדיסקרטיות מלאה תוך מתן ייעוץ מקצועי ומענה על כל שאלה 24/7 וזמינות מיידית לרבות היערכות מלאה לכל צורך שעולה.

הזכות לייצוג של סנגור פלילי

דע כי לכל אדם קיימת הזכות לייצוג של עו"ד פלילי לפני החקירה במשטרה. עורך הדין יבוא גם אל חדר החקירות, ישב ויבצע הכנה לחקירה במשטרה בצורה מקצועית. זאת בכדי לייעץ לכל אדם מה עליו לעשות במציאות החדשה שבה הוא נתון בכדי להתמודד איתה על הצד הטוב ביותר.

הכל חייב להיעצר באותו הרגע בו אדם מבקש ייצוג של עורך דין. כל ההליך חייב להיעצר עד להגעתו של עורך הדין המייצג.

כאשר אדם נורמטיבי נמצא במעצר מצבו אינו ברור כלל והוא עלול "ליפול למלכודות" אותם מכינה החקירה הכל בכדי להגיע אל מלכת הראיות והיא הודאה באשמה. בשום אופן אל תוותרו על הזכות העומדת לרשותכם לייצוג של עורך דין פלילי! אל תעזרו לחוקר בתחנת המשטרה ותקלו עליו! עזרו לעצמכם! בקשו ייצוג של סנגור מקצועי! המעצר בתחנת המשטרה אמנם מלחיץ אך הוא מהיר ביחס לחקירה שהיא איורע מתמשך ויכולה להוביל למאסר ממושך. בזכות ליווי ויעוץ נכון אתם יכולים להקל על עצמכם באופן מיידי ולסיים את ההליך כבר באותו הרגע.

להתמודד נכון עם חקירת משטרה

חקירת משטרה היא אירוע מלחיץ עבור אדם נורמטיבי, היא מפעילה על האדם המון לחץ, הכל במטרה שיוסרו כל ההגנות אותן מציב לעצמו האדם. המטרה היא לגרום לאדם הנחקר לספר את כל מהלך האירוע, הכל ללא יוצא דופן וללא השמטה של פרטים. אלו יגרמו לחוקר לבחון האם קיים ממש למעשיו של האדם והאם ניתן להעביר את חומר החקירה לצורך הגשת כתב אישום פלילי. ישנם מקרים רבים החקירה כל כך מוצלחת עבור החוקרים עד שהאדם הנורמטיבי הנמצא בחקירה נותן לחוקר הרבה יותר מידע מאשר הוא ציפה בכלל לקבל. לכן כאן שוב עולה החשיבות של ייצוג על ידי עורך דין פלילי במרכז שיגיע לתחנת המשטרה ויכין את הנחקר באופן הטוב ביותר לחקירה. התוצאה הקשה של חוסר הכנה נכון לחקירת משטרה מובילה לנזקים גדולים מאוד עבור המשך חייו של האדם, הוא יוצר לעצמו הליכים פלילים מורכבים מאוד שהיו יכולים כלל לא להתקיים ללא היה אומר את הדברים האלו. הליך פלילי לא פוגע רק באדם עצמו, אלא גם בכל הקרובים אליו, הליך זה פוגע בילידיו, האדם חש מתוסכל וללא כל שליטה על חייו ומצבו הנפשי יכול להידרדר למצבים קיצוניים וקשים מאוד.

היתרונות של עורך דין מקומי

עורך דין מקומי המנהל את משרדו באזור פתח תקווה הוא הפתרון הטוב והנכון ביותר עבורכם, הסיבה לכך היא גישה קלה ומהירה לכל המערכות הרלוונטיות, הגעה מיידית ומהירה לזירת האירוע או אל תחנת המשטרה, הנוחות שלכם כנחקרים להגיע להכנות לחקירה עד שתהיו מוכנים ב 100%, זמינות ונגשיות הן עוד יתרון שאתם זקוקים לו במיוחד בהליך פלילי שבו אתם נמצאים תחת לחץ רב.

הכרת בעלי התפקידים : עורך דין פלילי שנמצא רוב הזמן בתחנות משטרה ובתי משפט באופן טבעי מכיר את בעלי התפקידים, קיימת דינמיקה בסיסית בין הצדדים, בזכות ההכרה של בעלי תקפידים והגישה של כל אחד מהם יכול העו"ד לנווט אתכם בצורה חלקה יותר. 

נגישות מהירה : ישנם מקרים רבים בהם ההליך הפלילי אינו קצר כלל, הוא דורש חקירות רבות, ביצוע עימותים במשטרה במיוחד בטיפול של עבירות מין, עבירות אלימות במשפחה, עבירות צווארון לבן או כל סוג אחר של עבירה פלילית. כאשר לעורך הדין קיימת נגישות מהירה הוא יוכל להעניק לכל אחד את הסיוע המשפטי לו הוא נדרש ולקדם את האינטרסים האישים של הלקוח שלו. עורך דין מקומי לרוב גם מכיר את שני הצדדים, גם את הצד הפוגע וגם את הצד הנפגע, הוא יוכל לנסות ולגשר על הדברים ולסגור את ההליך הפלילי עוד לפני שהוא מגיע למצבים קיצוניים יותר, לכן אל תתפשרו על בחירה של עורך דין פלילי בפתח תקווה בעל המלצות וניסיון.

נחקר שלא נשבר

המטרה שלנו כמשרד עורכי דין בפ"ת הוא להפוך כל אחד לנחקר שלא נשבר בשום אופן! אנו מלווים אתכם בהיבט הפסיכולוגי של הליך החקירה, מסבירים לכם כיצד לפעול ועל מה לענות ומתי כדאי מאוד לשתוק. אנו נשקף לכם את המצב ונספק לכם את הכוח להתמודד עם כל תרגיל חקירה שיופעל עליכם. אל תספרו את מה שאתם חושבים שהחוקרים רוצים לשמוע, אל תרצו את החוקרים בגלל הלחץ בו אתם נתונים. בזכות שיקוף של הדברים עורך דין ימנע מכם להישבר ויסביר לכם על ההשלכות הכבדות שיש לכל מילה שנאמרת בחדר החקירות.

חתירה לניצחון

חקירת משטרה וכל ההליך הפלילי הוא אירוע מאוד מסעיר, אך יחד עם לחקירת המשטרה יש את המשמעות הגדולה ביותר, היא זאת שמתחילה את הכל! אם אתם נמצאים בחקירה בתחנת משטרה בפתח תקווה חשוב ראשית להבין באיזה יחידה אתם נחקרים, מהן הראיות העומדות לחוקרים, מהן העדויות אותן קיבלו חוקרי המשטרה ומהם הממצאים הקיימים בשטח. החקירה כוללת שני היבטים מרכזיים, חקירה פרונטלית וחקירה בשטח, החוקרים יגיעו לזירת האירוע ויבחנו האם יש ראיות, לרבות מצלמות אבטחה הנמצאות בשטח, ביצוע בדיקת פוליגרף ועוד כלים בהם משתמשים חוקרים.

עו"ד פלילי בפ"ת- דיסקרטיות וייצוג הולם

במציאות שבה קיימת תחרות רבה בין מאות עורכי דין בפתח תקווה והמרכז, משרדינו לא חושש כלל לשים את התוכן במרכז ואת האדם העומד מולנו בראש סדר העדיפויות. בזכות דיסציפלינה זאת אנו נחשבים לאחד ממשרדי עורכי הדין הפלילים המובילים בישראל. 

אנו מתחייבים לפעול בכל עת עבור לקוחותינו ללוות אותם בכל ההליך מתחילתו ועד סופו ולהעניק להם את הבטחון לו הם זקוקים ברגעי משבר.

עורך דין פלילי בפתח תקווה - שאלות ותשובות

זכות השתיקה היא זכות הנשמרת לכל נחקר שלא 'יפיל' את עצמו והוא ראשי לשתוק במהלך חקירת המשטרה. 

יש נחקרים אשר בטוחים שזכות השתיקה תגן עליהם מפני החוקרים והכל יעלם כלא היה – מדובר על טעות גדולה! שימוש בזכות זאת מחייב הבנה של ההשלכות כי לא פעם שתיה יכולה להיחשב כהודאה באשמה או בעובדה קיימת!

חוקרי המשטרה עושים שימוש במגוון תרגילי חקירה.

הם משתמשים בשיטות של "שוטר טוב ושוטר רע", מבטיחים הבטחות של מניעה מגזר דין ומאסר ועוד המון תרגילים, חשוב להבין לחוקר אין את הסמכות לקבוע את גזר הדין שלכם! ישנם רבים אשר מכירים את תרגילי החקירה ועדיין מצליחים ליפול בהם, הכרה של התרגלים לא אומרת שתדעו להתמודד איתם בצורה נכונה בעת משבר. אתם חייבים להגיע מוכנים ולהיות אלו ששולטים בחדר ויחד עם זאת לתת לחוקר את ההרגשה שהוא השולט. 

החקירה במשטרה יכולה להיות קצרה ומהירה ולעיתים היא יכולה להימשך חודשים רבים ולעיתים ישנם תיקים אשר משך הטיפול בהם הוא מעל שנה.

בכדי לסיים חקירה באופן הטוב ביותר אין לראות את משך הזמן כחלק מהמשוואה! חשוב להבין כיצד יש להתנהל באופן נכון ולא באופן מהיר. נכון שאדם הנמצא בהליך פלילי רוצה לסיים אותו כמה שיותר מהר ולחזור לשגרת חייו, אך אין זה תמיד מחייב שזהו הדבר הנכון לעשות.

מיד עם סיום החקירה הפלילית כאשר התיק מגיע ליחדית התביעות הנחקר מקבל הודעה, זה מה שמקדים את הביצוע של שימוע פלילי.

הנאשם מקבל מכתב או הודעה בכל דרך אחרת שהניסיון מלמד אותנו שכל הנאשמים אותם אנו מייצגים רוצים לענות עליו באופן מהיר ומיידי – מדובר על רצון מוטעה! 

אם אדם עונה על מכתב זה ללא בחינה של עורך אשר מעיין בחומר, בוחן האם ישנם כשלים בחקירה, עדויות סותרות או ממצאים אשר הושגו לא כדין שעליהם ניתן לערער. ברגע שאדם מגיב לשימוע פלילי בצורה לא נכונה הוא בונה את בסיס הראיות נגדו!

נגן וידאו
נגן וידאו
חייגו אלינו 24/7
יעוץ ראשוני חינם

קבלו ייעוץ ראשוני חינם - עו"ד פלילי בפתח תקווה

זמין 24/7