עורך דין פלילי במרכז

אלנבי 80 תל אביב
052-2332-651

משרד עו"ד פלילי במרכז - ייצוג בכל הערכאות

משרדנו מייצג נאשמים בכל הערכאות כבר משנת 1997

עורך דין פלילי במרכז הוא המפתח להתמודדות עם כל הליך פלילי באשר הוא. עצם ניהולו של הליך פלילי הוא חוויה שאינה נעימה עבור איש, במיוחד שמדובר על אדם נורמטיבי, שהליך חקירה פלילית עלול לשנות את כל מהלך חייו. גם אם לא אתם אלו החשודים ונאשים בביצוע העבירה, כניסה לחדר חקירות היא כלל לא חוויה נעימה, לכן אתם זקוקים לליווי צמוד ומקצועי של עו"ד פלילי במרכז שידע כיצד להכין אתכם להליך, ילווה אתכם וידאג למצות את כל הזכויות המגיעות לכם. לא פעם אנו עדים למצבים בהם במהלך החקירה הראשונית חוקרי המשטרה ינסו למנוע באמצעות שימוש במניפולציות את הזכות של נחקר להתייעץ עם עורך דין פלילי, זאת במטרה להגיע למצב בו הנאשם מודה במיוחס לו, הרי הודאה באשמה מהווה את מלכת הראיות עבור חוקרי המשטרה.

במקרים אלו קיימות לא מעט מחשבות מצד הנאשמים, האם לשתוק, האם להודות ולסיים את ההליך, האם להתייעץ עם פרקליט פלילי מוסמך, או שמא לחקור וללמוד את הנושא ולייצג את עצמם, חשוב להבין כי באם בחרתם לייצג את עצמכם, ייתכן ואתם בקיאים בנושאים רבים, אך לא פעם אנו עדים למקרים בהם בחרו נאשמים לייצג את עצמם והנזק שנגרם להם גדול מנשוא. גם אם בחרתם לייצג את עצמכם, לבנות קו הגנה משלכם, מומלץ להתייעץ עם סניגור שיבחן את המקרה, את קו ההגנה ויתן את המלצותיו בנושא.

20 שנות מוניטין

למעלה מ 20 שנין שאנו עוסקים בייצוג נורמטיבים במשפט הפלילי בכל הערכאות.

הצלחות רבות

בכל תיק המחשבה המלווה אותנו היא חתירה לניצחון ללא פשרות. נעמוד לצידכם בכל ההליך.

עורך דין פלילי בחולון

עורך דין פלילי ייעוץ חינם - לייעוץ ראשוני חינם צרו קשר

כל הליך פלילי מתחיל בחקירת משטרה, באם זמונתם לחקירה במשטרה, או מתנה לך מולכם הליך פלילי, אנו מציעים לכם לקבל ייעוץ ראשוני חינם מעו"ד פלילי מוביל, כל מה שעליכם לעשות הוא רק לחייג אלינו 24/7 ואנו נבחן יחד איתכם את המקרה, נעבור על פרטי החקירה ונעניק לכם את האסטרטגיה שלנו לבניית קו הגנה.

עו"ד במרכז הארץ - דגשים חשובים

הזכות העומדת לכל אדם ברגע שזומן לחקירה היא שמירה על זכות השתיקה. מדובר על אחת מזכויות היסוד העומדות לרשותו של כל אדם בעת החקירה, כל אדם יכול לסרב לענות על שאלות החוקר עד לאחר התייעצות עם סנגור פלילי. אך יחד עם זאת, עומדת לרשות החקירה האפשרות לעכב את פגישותו עם עורך דין בכמה שעות, הכל במטרה לנסות ולמצוא ראיות או עדויות חדשות היכולות לקדם את החקירה, קחו בחשבון כי בכל מקרה המשטרה מנצלת את זכוה לעכב את הפגישה עו"ד היטב, היא תעשה כל שביכולתה לדחות את פגישת החשוד עם סניגורו. בכל שלבי החקירה משתמשת המשטרה בהמון דרכים שכל מטרתן היא לערער את בטחונו של הנחקר, להוציא ממנו הודאה או עדויות נוספות על המקרה.

המלצה זאת האומרת לשמור על זכות השתיקה, היא מרכזית ובעלת משמעות, זאת לאחר שמבינים את צורת החשיבה של המשטרה. המטרה העיקרית העומדת מאחורי חקירה היא גיבוש של כתב אישום, כל דבר אשר יאמר אדם במהלך החקירה, גם אם זה נעשה בתום לב ומתוך מטרה באמת לסייע, עלול לשמש כנגדו ולגרום לו נזק אותו יהיה קשה לתקן. החוקרים יעפילו לחץ, יספרו החוקרים לנחקר כי בזכות הודאה באשמה הם יבטלו את כל ההאשמות נגדו, דבר שאינו נכון כלל, המקום היחיד בו יוחלט גזר דינו של הנאשם הוא בבית הדין.

ע"פ החוק במדינת ישראל ביודק כמו בכל מדינה דמוקרטית אחרת, המשטרה אינה יכולה לקבל את גרסת הנאשם כל עוד לא התייעץ עם עוה"ד שלו. אך יחד עם זאת אין המשטרה זקוקה לגרסתו של הנאשם, היא זקוקה לכל פרט שיכול לקשור את הנאשם לפשע, אין זה מחייב שיהיה קשר של הנאשם לפשע, כל פרט שימסר יכול על ידי עדים, או ראיה שתאסף יכולה להוביל לפיצוח החקירה. את הפרטים האלו המשטרה יכולה להוציא בדרך הטובה ביותר כבר בשלבי החקירה הראשונים, בהם עדיין החשוד מבולבל, הוא לא מכיר את כל זכויותיו ומופעלות עליו שיטות רבות הגורמות ללחצים.

קיימת זכות יסוד המעוגנת בחוק, זכות זאת היא לשמור על זכות השתיקה, והזכות לייעוץ של עורך דין פלילי תותח שילווה אתכם בכל ההליך. מכיוון ובמדינת ישראל ראשית המשטרה לחקור את החשוד ללא נוכחות עורך דין מומלץ, כל מה שנותר לכם הוא פשוט לשמור על זכות השתיקה ולחייג לפרקליט פלילי שילווה אתכם.

חייגו אלינו 24/7
יעוץ ראשוני חינם

קבלו ייעוץ ראשוני חינם מעו"ד פלילי

עורך דין פלילי במרכז מחירון

כאשר מחפשים עורך דין פלילי במרכז, עולה מיד השאלה מהו המחיר הנהוג לשלם עבור שכר טרחת עורך דין, החוק לא מסדיר את גובה שכר הטרחה המקובל לשלם, לכן אנו מוצאים לא מעט פערי מחירים מאוד גבוהים בין עורכי דין בתל אביב והסביבה. לא פעם אנו עדים לכך כי רבים נוטים את הסניגור שלהם לפי מחיר, יש כאלו שיעדיפו עורך דין פלילי מפורסם שייצג אותם, גם באם מדובר על תשלום שכר טרחה גבוה יותר, אין זה מחייב כי סנגור מפורסם הוא הבחירה הנכונה, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לשלם שכר טרחה גבוה ולכן רבים המואשמים בפלילי בוחרים להתמודד לבד בהליך, במקרים כאלו הנזק שיכול נאשם לעשות לעצמו ללא הכרת החוקים הוא גדול מאוד, יכול להיגרם נזק בלתי הפיך, יחד עם זאת לצערנו, לא פעם אנו עדים למקרים בהם עו"ד שאינו בקיא בכל פרטי התיק והחקירה יכול לגרום לנזק ועדיף היה לנאשם פשוט לשבת ולשמור על זכות השתיקה העומדת לרשותו.

חישוב שכר טרחת עורך דין 

את שכר הטרחה של עורך דין נהוג לחשב לפי 2 שיטת עיקריות, האחת היא תשלום לפי שעה, או תשלום שכר טרחה גלובלי.

מקרים בהם עורך דין פלילי מומלץ ייחיב לפי שעה הם מקרים כגון : הכנה לחקירת משטרה, הכנה לעימות במשטרה, אלו מקרים בהם מדובר לרוב על פגישה חד פעמית, או באם מדובר על הכנה הדורשת פגישות רבות יונהג שיטת תשלום בשכר גלובלי. 
באם מדובר על מקרים בהם יידרש ייצוג מלא בכל ההליך הפלילי, כגון במקרים בהם יידרש ייצוג פלילי בתחום עבירות מין שאלו תיקים שהטיפול בהם יכול להימשך זמן רב, במקרים כאלו נהוג לגבות את שכר הטרחה בתשלום גלובלי.

מחיר שירותים בסייסים של עורך דין פלילי במרכז

סוג הפעולה המבוצעת

מחיר ממוצע שנהוג לשלם

שעת ייעוץ ראשונית

500-700 ש"ח (אנו מעניקים ייעוץ טלפוני ראשוני חינם).

ייעוץ מלא לרבות אפיון, בדיקה של חומר החקירה והכנה להמשך ההליך הפלילי.

800-1200 ש"ח

הכנת מכתב הרשאה

עד 450 ש"ח

הכנת תצהיר לרבות חתימה

עד 450 ש"ח

כתיבת חוות דעת מקצועית מלאה

900-1100 ש"ח

ייצוג בכתב אישום בנושאים שונים

סוג האישום ובית הדין

גובה שכר טרחה

ייצוג בעוון מוות – בית משפט השלום

5000-5500 ש"ח

ייצוג בעוון חטא – בית משפט השלום

1200-1500 ש"ח

ייצוג באישום עוון – בית משפט שלום

1500-1800 ש"ח

 

החשיבות הרבה של בחירת עורך דין פלילי מומלץ

עורך דין פלילי תותח משמש כזרקור עבור הנאשמים בכל מעשה, הוא זה שיבנה את קו ההגנה, יציג ויאמר דברים שישנם בפיו של החשוד אך מרוב הבלבול, הלחץ והמתח הנפשי הרב לא יכול לומר אותם. מכאן כי בזכות הכנה נכונה, אמרית הדברים והצגתם אל מול בית הדין יצליח להקל בעונש או במקרים רבים גם להביא לזיכוי מוחלט וסגירת התיק והמשך ההליך הפלילי.

פרקליט פלילי מנוסה אשר ברשותו ידע והכרה של מקרים רבים, ידע כיצד לנהל את התיק, יכיר את גישות החוקרים ויבצע כל שנדרש בכדי להכין את החשוד לכל העתיד לבוא, בין אם במסגרת החקירה אותה מנהלת המשטרה יחד עם ההליך המתנהל בבית הדין.

כאשר בוחרים עורך דין פלילי במרכז, יש לכך חשיבות, ההבנה כי מדובר על דיני נפשות, לא רק החשוד בפלילים הוא זה שנגרם לו נזק, אלא לכל הסובבים אותו ובעיקר לבני משפחתו הקרובים החוששים לשלומו. בזכות ייצוג הולם וראוי, יחזור אותו אדם לשגרת חייו במהרה בזכות יצירה של התמונה אותה נרצה להציג בפני החוקרים ובפני בית הדין, הצגת התמונה בצורה זאת היא המפתח להצלחה.

גם אם אתם בטוחים בצדקתכם, יודעים היטב כי בזכות "אמירת האמת שלכם", אתם תצאו ללא כל פגע, אתם עלולים למצוא את עצמכם בתוך תסבוכת של הליך פלילי שנמשך שנים רבות, הרצון הטוב "לספר הכל ולסיים" הוא לא בדיוק דרך החשיבה הנכונה שמדובר על הליך פלילי מורכב. בעת אישום פלילי יש להיות מדוייקים! חדים! ואכזריים בהתמודדות! לתכן את כל המהלכים מראש בצורה הטובה ביותר! ורק לאחר שכל אלו נעשו, ואתם מוכנים היטב להליך הפלילי אפשר לפעול בדיוק לפי התוכנית שנבנתה.

נגן וידאו
נגן וידאו
זמין 24/7