עורך דין פלילי בחולון

עורך דין פלילי בחולון זמינות 24/7

אלנבי 80 תל אביב
052-2332-651

משרד עו"ד פלילי בחולון - ייצוג פלילי בכל הערכאות

משרדנו מייצג נאשמים בחולון בכל הערכאות כבר משנת 1989

משרד עורך דין פלילי בחולון פריים הינו משרד מהמובילים בישראל, משרדנו מייצג נאשמים כבר משנת 1989, משרדנו מחזיק בידע מקצועי רב בתחום הפלילי, מיודע לכל ההיבטים הפלילים הקיימים לרבות שינויים ותקדימים הנוצרים. אנו מלווים חשודים ונפגעים כבר משלבי ההליך הפלילי הראשוני, בשלב החקירה ועד לשלבים של הליך משפטי מתקדם. 
בזכות הניסיון שלנו אנו משרד עורכי דין היחיד שיכול לטפל בכל תיק מורכב ככל שיהיה. 
חרטנו על דגלנו את החתירה לנצחון ללא פשרות, בניית קו הגנה הטוב ביותר, הכנה מקצועית ויסודית לכל שלב בו נמצא החשוד, אנו מודעים לעבודה כי הליך פלילי הוא לא דבר פשוט כלל, מדובר על דיני נפשות, הליך פלילי לא פוגע רק בחייו של החשוד אלא גם בקרובים אליו. לכן, מרגע בו פניתם אלינו דעו לכם שאתם הופכים להיות המרכז עבורנו, אנו נילחם לצידכם ללא הרף וללא מנוחה, נדאג למצות את כל הזכויות העומדות לרשותכם וכל זאת תוך הפעלת כל הארסנל העומד לרשותנו, נעמיד את כל הידע המקצועי שלנו ואת כל צוות עורכי הדין במשרדנו רק להחזיר אתכם לשגרת החיים שלכם במהרה.

ייצוג משפטי מקצועי

משרדנו מעניק ללקוחתיו בחולון את האפשרות לקבל את הייצוג הטוב ביותר, יסודיות ללא פשרות, דיוק וקפדנות וזאת תוך רגישות ותמיכה למצבו של הלקוח.

חתירה לניצחון

חתירה לניצחון כבר מהשלבים הראשוניים של התיק הפלילי, אנו מבצעים ניתוח מלא של המצב, בחינה של דרכי הפעולה, ניהול מוחשב של סיכונים ובנייה של קו הגנה יסודי וחזק.

עורך דין פלילי בחולון

עורך דין פלילי בחולון - דיסקרטיות וייצוג הולם

כל אדם נורמטיבי הנמצא בתחילתו של הליך פלילי מרגיש שכל חייו עומדים להשתנות, אין ספק כי מדובר על משבר אישי עבור אדם נורמטיבי. אנו מודעים לבעיה זאת ולכן דוגלים בליווי אישי. אנו נעניק לכם הסבר מלא על ההליך, הבנת הפרטים, ניתוח המצב מספר צעדים קדימה, בחינה של כל דרך פעולה בצורה המיטבית תוך כדי ניהול הסיכון הכרוך בכל אחת מהפעולות המבוצעות. ועל ידי כך אנו נשיג יחד את המטרה שהיא מיצוי הזכויות והגעה למצב המיטיב בצורה האופטימלית לכל לקוח שלנו.
משרד עורך דין פלילי בחולון פריים ערו וזמין לתת מענה 24/7, חשוב להבין כי פנייה לייצוג משפטי מקצועי כבר בשלב הראשוני היא קריטית! בחירה של ייצוג מקצועי בשלבים הראשונים יכולה אף למנוע נקיטה של הליך פלילי, למנוע את עוגמת הנפש הנוצרת מהליך פלילי ותשלום של הוצאות כבדות לייצוג בערכאות משפטיות גבוהות ויצירת תיק מורכב להתמודדות.

עורך דין פלילי בחולון - מידע חיוני

ראשית יש להבין מהם החוקים והזכויות שלכם ברגע שזומנתם לחקירה במשטרה. חקירה פלילית היא לא דבר פשוט, היא יכולה לערער את שגרת חייו של האדם הנמצא במצב קיצוני שכזה. ראשית יש להבין כי אתם חייבים להתייצב בחקירת המשטרה, אם לא תתיצבו אתם עלולים למצוא את עצמכם במעצר כי יוצא נגדכם צו מעצר לצורך חקירה, ניידת משטרה תגיע למקום מגוריכם ולעצור אתכם גם בניגוד לרצונכם. לכן, יש להתייעץ עם עורך דין פלילי לבצע הכנה לחקירה במשטרה ולהגיע לחקירה מוכנים.

לכל אדם עומדת הזכות לקבל ייעוץ וליווי של עורך דין פלילי. לכל חוקר ישנה מטרה אחת והיא לקבל הודאה של החשוד במעשה, הלא הודאה במעשה היא מלכת הראיות עליה יכול החוקר לבנות כתב אישום באופן מיידי, להעביר את התיק לפרקליטות ולהמשיך לתיק הבא. לכן החוקרים משתמשים בהמון תחבלות, אין שום קשר בין ייצוג של עו"ד לבין אשמה מכל סוג, ייצוג של עורך דין פלילי בחולון לא מעיד על כך שאדם אשם בביצוע עבירה, לא פעם הרבה קורבנות של עבירות פליליות בוחרי לקבל ייצוג של עו"ד שילווה אותם בהליך.
דבר נוסף חשוב מאוד הוא הגרסה אותה אתה מוסר לחוקר! ככל שתגיע מוכן יותר לחקריה ותהייה אתה זה ששולט בחדר (גם אם החוקר חושב שהוא זה ששולט) ככה תוכל למנוע את התגלגלות המשך התיק הפלילי.

לאחר שיצאתם מהחקירה הדבר הראשון שחובה עליכם לעשות הוא לפנות לעורך דין ולהגיש בקשה לסגירת התיק, זאת עוד לפני שהוגש נגדכם כתב אישום, לא פעם אנשים יוצאים מחיקרת משטרה, הם ללא עבר פלילי והם בטוחים שהמשטרה "תסלח" להם ואין למשטרה עניין במקרים כאלו, להפתעתם לאחר מספר ימים הם מגלים כי הוגש נגדם כתב אישום. חשוב מיד לאחר החקירה להתייעץ עם סנגור פלילי. כל ההליך של חקירת המשטרה יופיע ברישומים המשטרתיים ובתדפיס הרישום הפלילי, מה שמכונה "תעודת יושר".

שכר טרחה של עורך דין פלילי בחולון נקבע בהתאם למורכבות התיק והשלב בו התיק נמצא. 
שכר טרחה של עורך דין פלילי במרכז מחושב בשני אופנים עיקריים.
הראשון : שכר טרחה שעתי – נעשה שימוש בשכר טרחה זה עבור פעולות פשוטות אותן מבצע עו,ד לדוגמה: כתיבת מכתב בקשה לסגירת תיק, לרוב מדובר על 1-3 שעות.
השני : שכר טרחה גלובלי – בשכר טרחה זה ישנו תשלום גלובלי לייצוג מלא עד לסיומו של תיק, ייתכנו כי בהסכם העבודה יהיו תוספות לשכר הטרחה, שאלו כוללות הוצאות נוספות כמו חוות דעת של מומחים, פסיכיאטר, רופאים ועוד שאלו נחשבים כחלק משכר טרחת עו"ד.
שכר טרחה שעתי נע החל מ 250 ש"ח עד 500 ש"ח ותלוי במורכבות הטיפול.
שכר טרחה גלובלי יכול לנוע החל מ 5000 ש"ח ולהגיע לסכומים גבוהים הרבה יותר ככל שהתיק הופך למורכב, אם התגלו ראיות חדשות או מקרים ועדויות נוספות שאלו יצרכיו יותר שעות עבודה.

 

ראשית התשובה היא כן, כל אדם יכול לייצג את עצמו, אך המציאות היא כזאת שהרבה שניסו לייצג את עצמם ללא הכרה והבנה של החוק הפלילי, שיטת החשיבה של החוקרים במשטרה גרמו לעצמם לנזק רב מאוד, שגם שבחרו ייצוג משפטי אם היו נעזרים בו קודם היו מצליחים להימנע מכל המורכבות בה הם נמצאים.

חייגו אלינו 24/7
יעוץ ראשוני חינם

קבלו ייעוץ ראשוני חינם - עו"ד פלילי בחולון

עורך דין פלילי בחולון

ניהול הליך פלילי היא מלאכת מחשבת, היא דורשת את הפעלת כל הכישורים שיש לסנגור, שימוש בכל הטכניקות החוקיות האפשריות והכל רק במטרה אחת שעומדת לנגד עיניו של הסנגור והיא שמירה על זכויתיו של הנאשם, להגיע לביטול כתב האישום ולזיכוי מוחלט. עורך דין פלילי בחולון שילווה אתכם בכל הדרך צעד אחרי צעד,  יבנה עבורכם קו הגנה ידאג לתת לכם את המענה לכל שאלה הוא בחירה לא פחות חשובה. לעיתים בחירת הסנגור המתאים היא מכרעת. משרדינו הוא משרד עורך דין פלילי בחולון שמכיר את כל רזי חוק סדר הדין הפלילי על בוריו. כל עורכי הדין במשרדינו הם בוגרי האוניברסטיאות המובילות בלבד ללא פשרות. 

סוגי העבירות בהם משרדינו בחולון מטפל:

חקירה במשטרה : אם זומנתם לחקירת משטרה ואתם חשודים בביצוע עבירה פלילית אנו נכין אתכם בצורה המיטבית לחקירה.

כתב אישום : במידה והוגש נגדכם כתב אישום את חייבים לקבל ייעוץ של פרקליט פלילי שילווה אתם. במצב בו ישנו כתב אישום מעיד על כך שישנם ראיות המעידות עליכם וייתכן ואתם עלולים למצוא עצמכם מסתבכים בהליך פלילי מורכב מאוד שיכול לגרור ענישה כבדה. לכן יש לפנות לתביעה וזאת במטרה לבטל את כתב האישום. משרדינו הוא מהמובילים בישראל לביצוע הליך זה של בקשה לביטול כתב אישום במגוון עבירות לרבות : אלימות במשפחה, קבלת דבר במרמה, עבירות סמים, עבירות מין, הונאה מרמה והפרת אמונים, גידול סמים, איומים, תקיפה, החזקת סכין, גרימת מוות ברשלנות בחולון, עבירות זיוף, עבירות שוחד ועוד.

מחיקת רישום פלילי : מתן סיוע מלא למחיקת רישום פלילי וקבלת תעודת יושר.

שחרור מיידי ממעצר בחולון : אם נעצרתם באחת מתחנות המשטרה בחולון והסביבה, משרדינו יעניק לכם ליווי מלא לשחרו מיידי מכל סוגי המעצר, מעצר ימים, מעצר עד תום הליכים, מעצר בית.

בקשת חנינה : הורשתעם בפלילים? אתם רוצים לשים את הכל מאחוריכם ולהמשיך בדרך חדשה, אנו נלווה אתכם להגשת חנינה.

 

נגן וידאו
נגן וידאו
עורך דין פלילי בחולון - ייעוץ משפטי פלילי

ייעוץ משפטי פלילי

ייעוץ משפטי פלילי בחולון חשוב לניהול תקין של תיק פלילי. אם אתה מואשם בעבירה? תוכל להיעזר בעורך דין סניגור פלילי בניווט נכון בתוך מערכת המשפט. האשמה בעבירה פלילית יכולה להיות מצוקה קשה להתמודדות או שאתה חף מפשע או אשם. למרבה המזל, ייעוץ משפטי פלילי יכול לעזור לך להתמודד עם המקרה שלך בצורה האופטימלית.

מדוע מומלץ לקבל ייעוץ משפטי פלילי?

ייעוץ משפטי פלילי מתמודד עם פעולות ונהלים שונים, כולל הודעה על זכויות, מעצר, חקירה, הודעה על מעצר לצדדים שלישיים, תנאי מעצר, משך המעצר, גילוי מידע וראיות ועוד.

הנאשם זכאי לקבל הודעה על ידי בית המשפט לפיו נראה שהוא בעל זכות אפשרית לסיוע משפטי. בתי המשפט לוקחים אחריות על מתן סיוע משפטי. את הבקשה לייעוץ משפטי פלילי ניתן להגיש באופן אישי, באמצעות מכתב לרשם בתי המשפט, או באמצעות הנציג המשפטי של המבקש.

בעזרת ייעוץ משפטי פלילי, אתה יכול לקבל הגנה מפני עונשים כבדים. אם יאשימו אותך בפשע שלא עשית, זה יכול להיות מטריד. לכן אתה חייב שיהיה עורך דין פלילי שיהיה המגן שלך מפני תובעים קשים. הם יכולים לעזור לך להוכיח את המקרה שלך ולמנוע עונשים חמורים.

יש לעורך דין פלילי ידע נרחב אודות מערכת המשפט

תוכלו לקבל את הייעוץ המשפטי הפלילי הטוב ביותר מכיוון שעורכי דין מקצועיים להגנה פלילית מתמחים במשפט פלילי. בכך תוכלו לקבל סיכוי טוב יותר נגד התביעה. ייעוץ משפטי פלילי מבצע הערכת עובדות בעניינך, מוצא פרצות לטובתך ומעריך את הראיות. בזכות שיטת עבודה ממוקדת זאת ניתן לנהל את התיק הפלילי בצורה הנכונה ביותר עבורך.

אחריותו של סנגור משפטי פלילי

עורך דין פלילי יעזור ללקוחות בתיקים שלהם. חלק מהאחריות של כל עו"ד כוללת:

 כיבוד האינטרס של לקוחותיו.

 מתן ייעוץ ללקוחות בנוגע לחובתם וזכויותיהם המשפטיות וכן לפעילות מערכת המשפט הרלוונטית לאותן חובות וזכויות.

שמירה על חירויות יסוד וזכויות אדם.

 סיוע ללקוחות בצורה ראויה ומקצועית תוך נקיטת צעדים משפטיים להגנת האינטרסים שלהם, ללא פשרות על ההליך וליווי מלא עד לסיומיו.

אל תתפשרו על ייעוץ משפטי פלילי אמין לעניינכם. בחירה מושכלת תוביל אל המטרה לשמה אתם פונים אל עורך דין פלילי בחולון.

ייעוץ משפטי פלילי חשוב מאוד לכל מקרה. זה יכול לספק לנאשמים להבין יותר מהמערכת המשפטית בתיק הפלילי. הנאשם התמים יכול להוכיח שהוא לא אשם בביצוע הפשע וזאת תוך הימנעות מתרגילי חקירה שיופעלו עליו.

זמין 24/7