עבירות מין קשות בילדים

עבירות מין קשות בילדים

בכל רחבי העולם, חוקים נעשו להגנה על כולם מפני כל עוולה, ואחד מהם הם עבירות מין, אבל סוגים אלה של מעשים צריכים לקבל יותר פוקוס כיום עבור מספר הקורבנות גדל בכל שנה. במיוחד במקרים של ביצוע עבירות מין קשות בילדים. אבל למרות שהחוקים האלה כבר נעשו, וקיימת החמרה מאוד גדולה על נאשמים בעבירות מין בילדים, עדיין יש אנשים שמבצעים פשעים כאלה. גרוע מכך, הם גורמים נזק לקטינים או לאנשים מגיל 17 ומטה. עבריינים וקורבנות יכולים להיות כל אחד, זרים, חברים ובני משפחה מהימנים, ואנשים מכל סוגי הנטייה המינית, הרקע הכלכלי והמעמד הסוציו-אקונומיים. אנו עדים למקרים של עבירות מין בין גברים לילדים או לילדות קטנים, אלו מקרים קשים מאוד של פדופיליה.

סוגים של עבירות מין קשות בילדים

ישנם סוגים שונים של מעשים מיניים כלפי קטינים, כולל תקיפה מינית, אונס, גילוי עריות, וניצול מיני של ילדים. עבירת מין היא עשויה לכלול נגיעות פיזיות או אלימות פיזית, לרבות פעולה מינית שהושלמה או ניסיון למעשים מיניים, מגע מיני פוגעני והתקפות ללא מגע כגון הטרדה, מטרדים, סחיטה בפורנוגרפיה וצילום תמונות מיניות לא רצויות, כגון צילום וידאו וצילום סטילס.

קיום יחסי מין עם מישהו בניגוד לרצונו נחשב לתקיפה מינית. ישנם מקרים בהם הקטין אינו מודע לכך שהיא/הוא כבר מעורב בהתעללות מינית. מעשה ההתעללות המינית הוא מעשה קשה מאוד הגורם לא פעם לאיבוד שפיות והריסה שלמה של מהלך החיים של הקטין, הגיל וחוסר היכולת של הקטין להגן על עצמו מעוררים לא פעם חלחלה בקרב אנשים השומעים על מעשים כאלו.

בישראל, הוזמן מדגם (סקר) לראיון עם יותר מ 34,000 מבוגרים, ובסוף נמצא כי 10% מהמשיבים דיווחו כי הם היו מסוגלים לחוות הטרדה או התעללות מינית בילדים לפני גיל 18 ו 25% מהם גברים. דו"ח המצב קובע כי באסיה יש את השכיחות הממוזגת הנמוכה ביותר של התעללות מינית עבור בנים ובנות. באפריקה, מצד שני, יש את ספירת ההתעללות המינית הגבוהה ביותר עבור בנים ובנות, ואוסטרליה רשמה את השיעור הגבוה ביותר להתעללות מינית בבנות. גם במדינת ישראל המצב לא כל כך נעים, אל משרדינו מגיעים לא פעם מקרים של חשודים בהתעללות או הטרדה מינית, בזכות הניסיון שלנו אנו מצליחים לייצג אותם בכבוד ולהעניק להם את הזכות המגיעה לכל אדם והוא ייצוג על ידי סנגור בבית משפט.

התעללות מינית בילדים יכולה לקרות גם יחד עם סוגים אחרים של התעללות, כגון הזנחה. גורמים אחרים כגון מתח, עוני, תמיכה משפחתית נמוכה, התהודה ההורית הנמוכה, הורות ללא משפחה ואלימות במשפחה יכולים גם לגרום לקטינים להיות מעורבים בהתעללות מינית. קטינים פזיזים, ילדים הזקוקים לטיפול רגשי רב, ואלה שיש להם חוסר יציבות בחינוך או בגוף, בעיות נפשיות או קטינים המשתמשים בחומרים אסורים עלולים להיות בסיכון גבוה יותר. כלומר במטרה לשמור על ילדינו, אנו זקוקים לתת להם את המעטפת המרבית האפשרית וגם כחברה לדאוג לכל

בסך הכל, ללא קשר לאופן שבו ילד גדל, הרקע הסביבתי שלך, רקע משפחתי, וגורמים חיצוניים, כל אחד יכול להיות מעורב בהתעללות מינית בילדות. אך הניסיון שלנו כמשרד עורך דין פלילי לימד אותנו, כי מרבית המקרים המגיעים אלינו של חשודים בעבירות מין בילדים הם מסביבה קשה בה הילד נמצא. לא מספיק המצב הסביבתי הקשה, הוספה של עבירת מין באותו ילד יכולה להקשות אפילו יותר על יכולתו להשתלב בסביבה בהמשך חייו. לפעמים, זה ידוע, אבל יש פעמים חוזרות שהקורבן לא יודע שהוא או היא היו מעורבים באחד ממקרים ובוצעו בהם עבירות מין. זה כואב מדי עבור הילד והוריו לחוות אירוע טראומטי כזה.

זמין 24/7