מדוע גידול קנאביס זאת עבירה פלילית

מדוע גידול קנאביס זאת עבירה פלילית ?

שואלים את עצמכם מדוע גידול קנאביס זאת עבירה פלילית ? אחרי הכל מדובר על צמח מרפא מיוחד.

אחד מצמחי המרפא הנפוצים ביותר בעולם!

גידול גראס הוא עבירה פלילית ברוב המדינות. הממשלה בדרך כלל רואה בזה תרופה ולא משהו שמשמש למטרות רפואיות. הסיבה לכך היא שמריחואנה נחשבה לא חוקית מאז שנות ה-30, כאשר היא הוצאה מחוץ לחוק לראשונה על ידי הממשלה הפדרלית.

לאדם שמעשן גראס יש פוטנציאל לעמוד בפני מאסר, קנסות או שניהם. זה גם יכול להגביל את הזדמנויות התעסוקה שלהם באזורים מסוימים בעולם. גידול קנאביס באופן בלתי חוקי צפוי לקנסות ואף למאסר ברוב אזורי העולם.

קנאביס קיים כבר מאות שנים. הוא שימש למטרות רפואיות, אך כעת הוא משמש גם כסם פנאי. בשנים האחרונות, קנאביס עבר לגליזציה במדינות רבות כתוצאה מהדחיפה ללגליזציה של מריחואנה פנאי ומרפא.

השימוש הראשון הידוע בקנאביס כתרופה תועד ב-Shennong Bencaojing בסין, שראשיתו בשנת 100 לספירה. הסינים תיעדו לראשונה את השימוש בו כמשכך כאבים וזמן קצר לאחר מכן החלו תרבויות אחרות לאמץ את הצמח כדרך להכנת תה, טוניקה, אבקות ותרופות אחרות.

יש אנשים שמאמינים שקנאביס צריך להיות חוקי מכיוון שיש לו יתרונות רפואיים ומכיוון שהוא יכול לגרום לאנשים להיות יותר יצירתיים או פחות מודאגים. עם זאת, יש גם אנשים שתומכים בלגליזציה כי הם חושבים כך.

צמחי קנאביס גדלים היטב בהרבה סביבות שונות, אבל יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני השתילה.

ראשית, יש להכין את האדמה לצמחים. האדמה צריכה להכיל הרבה חומרים מזינים ומינרלים שיכולים להיספג בקלות בשורשים.

שנית, אתה צריך לוודא שיש מספיק מקום מסביב לצמח כדי שהוא יגדל והחוצה. כדאי גם לאפשר מרווח בין כל צמח קנאביס מכיוון שהם צריכים אור שמש וזרימת אוויר.

לבסוף, חשוב לעקוב אחר מפלס המים מכיוון שרוב צמחי הקנאביס אוהבים אדמה לחה עם הרבה מים.

בנוסף חשוב מאוד לקחת בחשבון כי גידול סמים הוא עבירה פלילית מאוד חמורה. ולכן, רגע אחד לפני שאתם חושבי לגדל לעצמכם עציץ קנאביס גם אם אתם בטוחים שלא יעשו לכם כי זה לשימוש עצמי, חשוב שתבינו את חומרת העבירה.

זה לא החוק שהופך סמים לבלתי חוקיים. זה האנשים.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים הופכים סמים לבלתי חוקיים. הסיבה הנפוצה ביותר היא הפסקת שימוש והתמכרות לסמים, שעלולים להוביל למוות. אבל יש גם גורמים אחרים, כמו הגנה על עסקים, מניעת התפשטות מחלות או עשיית כסף ממסים על טבק ואלכוהול.

מדוע סמים אינם חוקיים מלכתחילה? האם זה בגלל שהם מזיקים? האם זה בגלל שהם הורסים משפחות ומובילים לאלימות? או שזה בגלל שהם גורמים לאנשים להתמכר אליהם, ובכך לא מוציאים את כספם על סחורות ושירותים חוקיים? התשובה היא אף אחד מהם. סמים אינם חוקיים מכיוון שהחוק נוצר על ידי פוליטיקאים שמעולם לא השתמשו בשום סוג של סמים בחייהם.

כדאי גם להזכיר שלא כל התרופות רעות לך – חלקן באמת יכולות להיות טובות מאוד עבורך. לדוגמה, קנאביס הוכח מדעית כמפחית חרדה, עוזר בתסמיני PTSD ומשפר את איכות השינה.

ישנן סיבות לכך שתרופות הופכות לבלתי חוקיות. אחת הסיבות העיקריות היא משום שהן עלולות להזיק לבריאותנו ולבריאות הסובבים אותנו (ראה: שימוש בסמים). עם זאת, לגליזציה של סמים אולי לא רעיון כל כך רע. היו עדויות לכך שלגליזציה של סמים עלולה לגרום לפחות אלימות ופשיעה וכן לעלייה בהכנסות ממסים.

חלק מהאנשים מאמינים שלגליזציה של סמים תגרום למכורים לקנות ולהשתמש בהם בגלוי מבלי להתבייש (יש אנשים שלא רוצים זאת). לכן, לא סביר שנראה שינוי בחוקים בקרוב.

זמין 24/7