כמה עולה עורך דין פלילי

כמה עולה עורך דין פלילי

טעויות חייבות לקרות, אבל לא כולן מתקבלות על הדעת. הרשות המחוקקת ממשיכה ליצור חוקים שישלטו בחברה. ההשלכות צפויות להתרחש כאשר הן עומדות בפני אישומים קלים או חמורים. למרבה המזל, החוקים מבטיחים לך דרך להגן על עצמך באמצעות זכותך לייעוץ בתביעות על ידי עורך דין פלילי. אחד הדברים שכל אחד שואל את עצמו הוא כמה עולה עורך דין פלילי והאם יש צורך בייצוג משפטי.

מתי אתה צריך עורך דין פלילי

נודה כי לא כולנו יודעים שיש הבנה מלאה של חוקים אלה או היישום שלהם, לכן אחד המקצועות האצילים נולד שהוא עורכי דין, שאנחנו מכירים יודעים הכל כשזה מגיע לאופן שבו הצדק מטופל הם אלה שאנחנו בדרך כלל הולכים אליו במצבים קשים המתנגשים עם החוק. עם המומחיות שלהם בתחום המאתגר,  נאמר כי הם צריכים להיות אחד המקצועות בעלי השכר הגבוה ביותר. לפנות לעורך דין זו לא בעיה כשאתה לא יכול להתמודד איתה. עולמנו מועיל מספיק כדי לתת לבית המשפט את הזכות למנות לך עורך דין מהסנגוריה הציבורית. מצד שני, כאשר בית המשפט מחליט שאתה יכול  להרשות לעצמך אחד, בהתבסס על הנכסים וההכנסה שלך, זה ייתן לך את הזכות לשכור עורך דין פרטי.

להפסיד במשפט ולקבל אישומים במקום מה שמגיע לך, ללא ייצוג של עורך דין פלילי תמצא את עצמך מקבל עונשים כבדים הרבה יותר. בשכירת עורך דין פרטי, אתה צריך לזכור כי חיסכון של חיובים עבור תשלומי שכר טרחה ראוי, הם אלו שיכולים לגרום לנאשם למצוא את עצמו בכלא, האם קיים מחיר לחופש? עבר פלילי בפרופיל שלך, קנסות כספיים, סיכון עם הזדמנויות תעסוקה, ואחרים. משתלם לחשוב על האינטרס שלך ולשקול לשכור עורך דין פלילי מוסמך ובעל ידע עם מספיק דיונים לשעבר בהימנעות מעונשים כבדים אלה. כל אלו יעלו אולי בשכר טרחה של עו”ד.

על איזו עבודה של עורכי דין פליליים אתה הולך לשלם

אם אתה חושב שתגובה פזיזה להאשמה פלילית כדי להוכיח את חפותך תציל אותך, אז אני אתן לך את ההזדמנות לחשוב שוב. האם  כמה דברים לא סיפרו על הרעיון המפורסם שיריקה פחות מילה תוביל גם לפחות טעויות? ובכן, לגבי האשמה פלילית, שתיקה  באמת לפעמים  מצילה אותך. במקום להגן על עצמך בצורה עיוורת, תן לעורך הדין שלך להילחם בשבילך. הוא יהיה זה שמנחה אותך .במהלך כל ההליך המשפטי זה חלק מהעבודה שלו לבצע הגנות מפני אישומים פליליים שמחכים לך.

גורמים המשפיעים על עלויות עורך דין פלילי

בציפייה לעלויות שאתה תהיה עלול להוציא על שכירת עורך דין פלילי, אתה צריך לדעת כי ישנם גורמים שונים מעורבים. חומרת האישומים העומדים בפניהם, ניסיונו של עורך הדין ומורכבות הסוגיות הכרוכות באופן חוקי במהלך משפטים בתיקים הם חלק מגורמים אלה, אך מעטים. תלוי גם בהכנסה שלך, באם מדובר על אדם בעל הכנסה נמוכה, אשר אין לו את האפשרות למצות את זכותו לייעוץ משפטי, הסנגוריה תמנה לו עורך דין שילווה אותו בתהליך. העלות חקירות מקרה, איסוף ראיות, וגורמים אחרים שעשויים לכלול את הביצועים והמומחיות של עורך הדין הפלילי שלך. לאחר הידיעה שיש לקחת בחשבון גורמים, מה שאתה  צריך לעשות  קודם  הוא לדון בשכר עם עורך הדין השכיר שלך לפני שתמשיך עם התחייבות בכתב.

לסיכום – מחירון ייצוג משפטי

העלות של העסקת עורך דין פלילי לא צריכה להיות בעיה כשמדובר בהתמודדות עם קונפליקטים עם החוק. הדבר החשוב הוא איך לעבור מצבים מסוג זה בהצלחה. בכדי לדעת כמה עולה עורך דין פלילי, הכנו לכם כאן טבלת מחירים בסיסית לפי סוגי עבירות.

סוג העבירה (מורכבות התיק)שכר טרחה שעתי / גלובלימידע נוסף
עבירה קלה, ישנן עבירות קלות אשר משך זמן הייצוג שלהן לא אורך זמן רב, ברוב המקרים אלו עבירות שהטיפול בהן מסתיים עם החקירה.ייעוץ שעתי החל מ 250 ₪, ייצוג גלובלי החל מ 4000 ₪.הליווי כולל הכנה מלאה לחקירה, לאחר מכן הגשת מכתב בקשה לסגירת תיק, באם יהיה צורך בדיונים תיתכן עלות נוספת.
עבירה קלה כולל דיונים בבתי הדין.ייעוץ שעתי החל מ 250 ₪, שכר גלובלי החל מ 6500 ₪.כולל ליווי מלא עד לסיום ההליכים, באם ייתכנו שעות עבודה נוספות המחיר השעתי ירד עד ל 200 ₪.
עבירה מורכבת וקשה, ללא צורך בייעוץ חיצוני.ייעוץ שעתי החל מ 450 ₪, שכר טרחה גלובלי החל מ 10000 ₪.העלות כוללת בתוכה איסוף חומרי החקירה ועדויות הקשורות לאירוע, הכנה מלאה לכל ההליך שעומד להתרחש אל מול בתי הדין וייעוציים חיצונים נוספים בתוספת תשלום.
עבירה מורכבת הכוללת צורך בייעוץ חיצוני.שכר שעתי החל מ 450 ₪, שכר טרחה גלובלי החל מ 15000 ₪.עבירות קשות כגון עבירות מס הדורשות ייעוץ של מומחים נוספים בתחום, כגון רו”ח בעבירות מס, יועצי מס ועוד.
Call Now Button