כמה עולה עו"ד לייצוג בתקיפת בת זוג

כמה עולה עו"ד לייצוג בתקיפת בת זוג

אם אתם רוצים לדעת כמה עולה עו"ד לייצוג בתקיפת בת זוג, יש כמה דברים שצריכים לקחת בחשבון.

לכל עורך דין פלילי מחיר משלו והוא משתנה בהתאם למספר גורמים, הוותק, הניסיון, הערכה עצמית היכולת של המשרד שלו להתמודד עם תיקים מורכבים במקרה של תקיפת בת זוג ועוד.

מעורבות במקרה של תקיפת בן / בת זוג יכולה להיות מצב קשה. זה יכול להיות נטל רגשי. במקרה זה אתם זקוקים לעורך דין פלילי מנוסה היטב שייצג אתכם על הצד הטוב ביותר. עליכם להיות מוכנים גם לגבי העלויות וההוצאות במהלך התהליך. עליכם להכיר כמה עולה ייצוג עורך דין פלילי במקרה של תקיפת בת זוג.

לא פעם צקרים כאלו בהם ישנה עבירה פלילית של תקיפת בת זוג כוללים בתוכם עוד מרכיבים נוספים שהם חלק מהדין האזרחי לרבות הליך גירושין שמתנהל במקביל. בזכות ייצוג ראוי ונכון ניתן להתמודד עם תיקים מורכבים אלו על הצד הטוב ביותר. לצערנו המציאות הפכה להיות כזאת שנשים רבות כחלק מנקמה מגישות תלונות שווא במשטרה על תקיפה, אך יחד עם זאת המשטרה לא מקלה ראש ונוהגת ביד קשה וחוקרת מקרים אלו לעומק, מהסיבה של עלייה חדה במספר מקרי האלימות הפיזית נגד נשים שעלולה להסתיים ברצח. זאת גם הגישה הקשה בה נוקט בית הדין בישראל.

העלות הממוצעת לייצוג עורך דין פלילי במקרה של תקיפת בן / בת זוג יכולה לנוע בין 800-1200 ש"ח לייצוג ותשלום שכר טרחה לפי שעה. העסקת עורך הדין הפלילי שלך לצורך ייצוג מלא בכל הליך עד לסיומו במחיר קבוע מראש נאמדת על כ 4000-6000 ש"ח, כמו כן בתיקים יותר מורכבים העלות יכולה לעלות בהתאם..

יש לזכור כי העלות לייצוג עורך דין פלילי בגין תקיפת תיק בן זוג יכולה להיות מושפעת מגורמים שונים. גורמים אלה כוללים את הניסיון של עורך הדין הפלילי, את כישוריו והסכם שכר הטרחה. זה יכול להיות מושפע גם מתקשורת ומזמן שהעביר עורך הדין הפלילי בטיפול בתיק שלכם.

דאגו להזמין עורך דין פלילי מקצועי שייצג אתכם בצורה הטובה ביותר. עם זאת, יש לכם ביטחון כי הזמן והכסף שאתם משקיעים בהעסקת עורכי דין כולם שווים את זה.

עבירות של תקיפת בת זוג יכולות להסתיים בעונשים כבדים לרבות מאסר, תשלום קנס ופיצוי לנפגע בסכומים גבוהים מאוד וכמובן רישום של תיק פלילי במשטרה, דבר שלבטח אתם רוצים להימנע ממנו מכיוון ויכול להשפיע על העתיד ועל שמכם הטוב.

עכשיו שאתם יודעים כמה עולה עו"ד לייצוג בתקיפת בת זוג אתם צריכים לקחת את העלות הזאת בחשבון ולהבין עד כמה הייצוג של סנגור בהליך פלילי היא חשובה.

זמין 24/7