כמה כסף עולה הכנה לחקירת משטרה

כמה כסף עולה הכנה לחקירת משטרה?

שואלים את עצמכם כמה כסף עולה הכנה לחקירת משטרה? תהיו בטוחים שהעלות הזאת של הכנה לחקירת משטרה על ידי עורך דין פלילי תהייה שווה את הכסף.

ספויילר : העלות היא החל מ 1500 ₪ ויכולה להגיע לסכומים גבוהים יותר כאשר מדובר על הכנה לחקירה מורכבת.

הכנה לחקירה במשטרה היא הגורם המשפיע ביותר על המשך ההליך הפלילי, החקירה היא זאת שתקבע האם ההליך הפלילי יימשך או שמא ההליך ייעצר. בחקירת משטרה נאספים ראיות, עדויות וכמובן מתבצע תשאול של החשוב בביצוע המעשה.

מציאת עורך דין פלילי יכולה להיות משימה מרתיעה עבור כל אחד. אנשים רבים חושבים על עורכי דין כמומחים לחוק ומסתמכים על הידע שלהם כדי לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר בחקירה פלילית. המשמעות היא שהם לא מרבים לשקול אם הם צריכים עו"ד מקצועי להכנה בהתאם לסוג העבירה עליה הם נחקרים או חושבים שכל עורך דין פלילי יכול להכין אותם באותה צורה לחקירה, ואם כן, הם לרוב אינם בטוחים מהי דרך הפעולה הטובה ביותר.

עלותו של עורך דין פלילי תלויה במספר גורמים. עבור נאשמים רבים, חקירת המשטרה היא ההיבט הקשה ביותר בהגנתם הפלילית. עורכי דין מבלים לעתים יותר זמן בהכנות לחקירת המשטרה מאשר למשפט בפועל, הסיבה לכך היא שעורכי דין מבינים שמה שיקבע יותר מהכל את המשך ההליך הוא שלב החקירה. ובכל זאת, המשאבים הדרושים להתכוננות לחקירת משטרה הם פחותים מהדרושים להכנה למשפט.

כיצד עוזר עורך דין פלילי בחקירת משטרה?

הגנה פלילית היא פרקטיקה מיוחדת בחוק, וסנגור פלילי מכונה בדרך כלל עורך דין פלילי. בקיצור, תפקידו של עורך דין פלילי הוא להגן על זכויותיו של נאשם בתיק פלילי. במקרה פלילי, נאשם צפוי להתייצב בבית המשפט. על המדינה להוכיח כי הנאשם אשם בעבירה פלילית כדי להשיג הרשעה מעבר לכל ספק סביר. לסניגורים פליליים רבים יש פרקטיקה כללית, ואחוז קטן יותר עובדים אך ורק בדיני החוק הפלילי.

עורך דין פלילי הוא עורך דין המייצג אנשים המואשמים בפלילים בבית המשפט. המונח הוא בעצם שם נרדף ל"סניגור פלילי ". עורכי דין פליליים הם לרוב עורכי הדין היחידים שנמצאים בבית המשפט עם הנאשם בזמן המשפט. העלות של עורך דין פלילי היא הוצאה גדולה שתצטרכו לקחת בחשבון לפני שתעסיקו אחד שייצג אתכם בהליך פלילי. במקרים רבים העלות של עורך דין פלילי מהווה גורם מרכזי בשאלה האם הנאשם יעמוד לדין, בעוד שבמקרים אחרים העלות ממלאת תפקיד מזערי בהחלטה.

לא פעם בגלל העלויות שנראות לחשודים עלויות גבוהות, ושהם בטוחים שהם יכולים להתמודד לבד עם החקירה במשטרה. רבים נוטים לעשות טעויות כבדות משקל שאין להם הבנה בהם ורק כאשר עו"ד מקצועי מסתכל על הדברים הוא מצליח להנחות את החשוד מה נכון לומר ומתי כדאי בכלל לשתוק.

העלות הממוצעת של עורך דין פלילי גבוהה בהרבה מהשכר של האדם הממוצע. עורך דין פלילי טוב לא יגבה פחות מ -1500 שקלים חדשים  על הכנה לחקירת משטרה. אבל לא קל להשיג עורך דין פלילי טוב. בדרך כלל העמלות לא נחשפות רק לאחר סיום חקירת המשטרה, כדי להקשות עוד יותר. אנחנו לא אומרים שאי אפשר למצוא עורך דין פלילי טוב שיכול לעזור לכם להתכונן לחקירה משטרתית, אבל אתם צריכים להשקיע בזה קצת כדי למצוא עורך דין פלילי טוב.

אם אתה חף מפשע, אתה מקווה שהמשטרה לעולם לא תגלה על פשעך. לרוע המזל, זה לא תמיד כך. כל אחד יכול להגיע לחדר החקירות בתחנת המשטרה, מה שעלול להוביל לתוצאות חמורות, כולל מעצר, משפט, ואפשרות לכלא או מאסר. כאשר אתה חשוד בפשע, שכירת עורך הדין הפלילי הטוב ביותר שתמצא היא חיונית.

לסיכום

עכשיו שאתם יודעים כמה כסף עולה הכנה לחקירת משטרה, שמתחילה ב 1500 ₪ ויכולה להגיע לסכומים גבוהים יותר.

אתם צריכים להבין את החשיבות שיש להכנה מקצועית מעבר למחיר שלה.

מחיר של הכנה לחקירת משטרה יכול להשתנות או הכנה לפי מחיר קבוע שיהיה כמה אלפי שקלים, או שניתן לבחור בתשלום לפי מפגש שעתי שבו מתבצעת הכנה לחקירת משטרה בצורה יסודית ומקצועית.

בנוסף, בתחום אין מחירון מדויק שקובע כמה צריך לשלם שכר טרחה, לכל עורך דין פלילי מחירון משלו שהוא יכול לקבוע ולדרוש סכומים שונים. לכן, המחיר המוצג של 1500 ש"ח עבור הכנה בסיסית לחקירת משטרה, בהתאם לחומרת העבירה וכמות השעות הנדרשת לביצוע ההכנה, בנוסף מחיר ממוצע של 250-350 ש"ח עבור כל שעת הכנה יסודית לחקירת משטרה.

זמין 24/7