ייצוג בעבירות רצח

ייצוג בעבירות רצח

אחת העבירות החמורות ביותר אותה יכול לעבוד אדם, היא ללא ספק עבירת רצח.

יש לא מעט הסברים לביצוע עברית רצח, יחד עם זאת קיים הבדל מהותי בין ביצוע עבירות רצח להריגה, הבדל בין המניעים לביצוע העבירה.
אדם אשר מתוך הגנה עצמית נאלץ להרוג אדם אחר לא יישפט ע"י בית המשפט כאדם אשא תכנן את העבירה וביצע אותה ללא כל סיבה או הצדק.

מכאן כי ייצוג בעבירות רצח על ידי עורך דין פלילי חייב להיות ללא רבב, חשיבות בחירת עו"ד שהולך לייצג אתכם במקרה כזה היא בעל משמעות גדולה מאין כמוה.

רבים נוטים לומר לעצמם כי עורך דין פלילי לא יכול לשנות את העבודות, באם קיימות ראיות המעידות עליכם כרוצחים, אבל עוה"ד בהחלט יכול להקל את על העונש הצפוי לכם, בזכות שימוש בטכניקות והכרת מערכת המשפט, במקרים בהם צפוי לכם העונש המקסימלי, עו"ד פלילי יכול להגיע למינימום העונש בזכות בדיקה ובחינה לעומק של התיק והצגת נסיבות מקלות.

המהירות עושה את ההבדל

חשוב מאוד להבין את החשיבות של פנייה מהירה לעורך דין, כל דקה וכל יום הם חשובים באם אתם מעורבים בסוג של עבירת רצח.

החשיבות של פנייה מהירה לקבלת ייצוג בעבירות רצח היא כבדת משקל זאת בכדי שתוכלו להגן על עצמכם בכל מהלך החקירה.
ככל שעו"ד מתערב בתיק בשלב יותר מוקדם, כך הוא יידע להנחות אתכם לפי סדר פעולות שיובלו להקלה בעונש.

אתם זכאים לקבל ייצוג של עורך דין בכל שלב, אם בכל זאת תבחרו לקבל ייצוג משפטי אז יפה שעה אחת קודם.

עורך דין פלילי – לא רק בלחיצת כפתור

העולם של היום הוא דיגיטלי, באם אדם מחפש עורך דין פליל, הדבר הראשון שהוא עושה זה בדיקה באינטרנט, התוצאה הראשונה היא זאת שאליה הוא יפנה, אבל המציאות היא שונה, אין זה מחייב שמדובר בעורך דין פלילי מומלץ או בעל ניסיון.
בחירת עורך צריכה להיעשות לאחר בחינה קפדנית של מי הצוות שעומד מאחוריכם, מי הצוות המלווה אתכם.
עו"ד פלילי עוסק בדיני נפשות לא רק שמדובר על ייצוג בעבירות רצח, לעיתים מקרים המוגדרים "קלים" יותר הופכים להיות מורכבים בשל ייצוג לקוי, אתם בטח לא רוצים למצוא את עצמכם במקום בו אתם מרגישים שללא ייצוג של סניגור התוצאה שלכם הייתה טובה יותר.

העלות הכלכלית של ייעוץ משפטי היא זאת המרתיעה רבים מלגשת לייעוץ, אכן ייתכן ובתיקי רצח תמצאו את עצמכם משלמים סכומים לא מבוטלים לייצוג משפטי, אך מצד שני אתם חייבים את הייצוג הזה, אם סכומי כסף כבדים אלו יצאו אז לפחות שהבחירה תהיה טובה ואיכותית.

לא פעם אנו נשאלים איך אנו מעזים כעורכי דין בכלל מעיזים, איך אין לנו בושה, איך אנו לא נבוכים להיות סנגורים של אלו הזקוקים לקבל ייצוג בעבירות רצח.

ראשית כל אלו השואלים זאת כלל לא יודעים כי החשוד בעבירה "הרוצח" הוא כלל לא רוצח, ב 99% מהמקרים שהנושא עולה לחדשות, התקשורת היא זאת שמנהלת את התיק עוד לפני שהוגש כתב אישום על ידי חוקרי המשטרה.

יותר מפעם אחת בהם משרדנו מייצג חשודים בעבירות רצח קיימות נסיבות מקלות לגיטימיות, שאת נסיבות אלו התקשורת אינה לוקחת בחשבון.

מטרתנו היא אחת, לייצג את לקוחותינו בכבוד הראוי להם (גם כשהם מואשמים בעברית רצח), תוך זאת תוך הדגשת אותן נסיבות מקלות, ליצור מצב של חוסר בטחון של החוקרים באותן ראיות שהם מציגים, להפחית את העונש ככל שניתן ואת העונש הצפוי למי שמואשם בעבירת רצח עד כדי ביטול מוחלט של החשדות.

חשיבות הניסיון והיכולת של עו"ד פלילי

כמו שכבר הבנתם, עבירת רצח היא העבירה החמורה ביותר האפשרית – אתם חייבים את העורך הטוב ביותר!

לא משנה מהו שכר הטרחה אותו תצטרכו לשלם, אין מחיר שיוכל להסביר לכם עד כמה חשוב ייצוג מקצועי, אמין וליווי צמוד.

מיום הקמתו של משרדינו ייצגנו כבר 46 תיקים של עבירות רצח, ואנו גאים לומר כי מותך 46 תיקים אלו 100% מהם בעלי הצלחה מדהימה!

הסיבה בגללה אנו משרד עורכי דין עם הצלחה בכל התיקים היא ברורה, תיקים מורכבים וקשים כגון עבירות רצח לא מרתיעות אותנו כלל, אלא ההפך הוא הנכון, תיקים אלו מאתגרים אותנו ואנו מתחייבים לצאת לדרך הקשה ביותר ולהשתמש בכל מרצינו, להפעיל את כל כישרונו והכל במטרה להפחית את עונש גזר הדין.

מה מוגדר כרצח ואילו סוגי רצח קיימים

 את משמעות המילה רצח אין אחד שלא מכיר, משמעותה היא גרימת מוות לאדם ע"י אדם אחר מתוך תכנון וכוונה תחילה.

יש להבין כי קיימים הבדלים מהותיים בין רצח, גרימת מוות ברשלנות, הריגה וכו' ההבדל הוא כוונת התחילה של האדם לבצע את מעשה רצח, גרימה להרג ומלבד ההדרגתי שיש בכל אחד מסעיפים אלו קיימת נקודת מפתח נוספת והיא הענישה הצפויה על כל אחד מהם.

במקרים בהם מקרה מוות מוגדר כרצח, הענישה ומערכת המשפט תהיה חסרת פשרות בנוגע לגזר הדין שתדרוש התביעה.
במקרים בהם מדובר בהרג שאין בו כוונה תחילה, תהיה הגדרה אחרת וההתנהלות בבית המשפט תהיה בצורה של משא ומתן בין התביעה, ההגנה ומול בית המשפט.
יחד עם זאת התביעה תמיד תדרוש את העונש המירבי, היא תעמוד על כך כי למרות כי לא הייתה כוונה אופן ההריגה הוא זה שיכול לגרור את העונש המירבי.

תיק שבו משרדינו טיפל לדוגמה :

אחד מהמקרים בהם עובד באחד המכונים הידועים למדע בישראל שפך חומר כימי מחלון המעבדה, וכתוצאה מכך מת עובד הניקיון שעבר במקום בו נשפך החומר.

אכן מדובר על מקרה קיצוני מאוד, העובד ששפך את החומר לא התייחס להנחיות הבטיחות הברורות, שאלו מופיעות ותלויות בכל פינה במכון, מכאן כי ישנה גרימה למוות ברשלנות, אך יחד עם זאת לעולם לא הייתה כוונה לאותו עובד מעבדה לפגוע בעובד הניקיון.

מכיוון ואותו עובד נמצא במכון כבר תקופה ארוכה, עובר הדרכות מלאות בזמנים שנקבעו, הוא בעל הסמכה לעבוד במקום, כל אלו רק מחזקים את האשמות נגדו שהופכות אותו להיות "אשם בהריגה", מכאן התוקף של הריגה אל מול גרימת מוות ברשלנות הוא תוקף עבירה חזק הרבה יותר.

במקרה זה טיפל משרדינו, כחלק מההגנה, הופנתה אצבע מאשימה כלפי המכון, שלא דאג כי אכן יהיה מקום לריקון חומרים מסוג זה בקרבת מקום, כי הצבת עמדת הבדיקות שצמודה לחלון יכולה לגרום גם להתזה החוצה מהחלון כלפי עובדים שעוברים באותו השטח.

יחד עם זאת הופנתה אצבע מאשימה כלפי יצרן של אותו מיכל, שאין במיכל יכולת לסיגרה הרמטית של החומר, וכי המיכל הנדרש במקרים כאלו צריך להיות בעל נפח יותר גדול למנוע מצב של זליגה.

בזכות שימוש בכל הכלים, בדיקה של זמני ההנחיות האחרונות וריענון ההנחיות שביצועו לעבוד, הצגת כל הטיעונים הללו הביאו להקלה והכרה כי מדובר על מקרה של גרימת מוות ברשלנות ולא הרגיה, השגנו הטבה מלאה עבור הלקוח שלנו, נכון לימים אלו התיק עדיין מתנהל ואנו מקווים לסיימו על הצד הטוב ביותר.

עורך דין פלילי ייצוג בעבירות רצח – איך לבחור סנגור

עבירת רצח היא סוג חמור של פשע ועשוי להיות לו עונש חמור אם האדם נמצא אשם מעבר לכל ספק סביר. אם מאשימים אותך בעבירה פלילית מסוג זה, חיוני למצוא עורך דין שיגן עליך עד תום התיק. עם זאת, אתה יכול להיות ספקן לגבי מידת אמינות עורך הדין שלך מבחינת ההגנה עליך בבית המשפט. אולי לפני שתבסס את אמונך בעורך הדין שבחרת, תתהה לגבי שני הדברים האלה:

1. האם עורך הדין שלך מאמין שלא ביצעת את הפשע?

2. לא משנה מה דעתו של עורך הדין שלך, בין אם אתה חף מפשע או אשם, האם עורך הדין שלך יכול לבטל אותה ולהגן עליך בבית המשפט ללא כל היסוס?

אתה יכול לדבר עם כמה מעורכי הדין הפליליים, והם יגידו לך שהסנגור הקודם שידברת איתו בכלל לא חשוב. רובם אפילו לא רוצים לדעת על מה שעשית. זה בגלל שתפקידם של עורכי הדין הוא לא להחליט או לדעת את אשמתם של לקוחותיהם. החשש האמיתי הוא השני – האם עורך הדין שלך יכול להגן עליך כראוי בבית המשפט ללא היסוס? חובתו האמיתית של עורך הדין שלך היא לתת לך הגנה חזקה על פשע שאתה מואשם בו. מכיוון שכך, חשוב מאוד לבחור עורך דין שייקח אחריות משפטית בצורה רצינית. על עורך הדין שבחרת לבצע כל מה שהם יכולים לעשות בכדי להעניק לך הגנה דינמית המועילה לך.

מה אם האמת השלמה תצא לאור?

גם אם הלקוח מודה בפני עורך דינו כי הוא אשם בעבירה שהואשמה בפניו, ייתכן ועורך הדין שלך לעולם לא יהיה בטוח באשמת הלקוח. ישנם גורמים אחרים העשויים להיות במשחק, או שהלקוח משקר רק כדי לכסות על מישהו. אז מה שלא תגידו או תחשבו על הפשע המואשם בכם, בכל זאת, עורך הדין יגן עליכם בבית המשפט. היחיד שיבחן ייסורי אשמה אמיתית הוא בית המשפט עצמו.

עורך דין בעבירות רצח צריך לספק ייצוג ללא פשרות

כל עורך דין צריך להגן על אנשים ללא קשר אם האדם הודה בפניו באשמתו. החוק מבטיח את כל האזרחים בהליך ראוי, ולאנשים יש את הזכויות ליועץ משפטי. עורכי דין חייבים גם לספק זכויות חוקיות ללקוחות. על סניגורו של הלקוח לספק לקוחו בגבולות החוק בקנאות. מקצועו נועד לסייע לציבור בהגנה והבטחה של הטבות וזכויות משפטיות.

ייצוג לנצחון מלא

בחירת עורך במיוחד בעבירות קשות כמו רצח היא לא פשוטה, יש לבחון הצלחות קודמות של הסנגור, האם התמודד בעבר עם תיקים מורכבים כאלו ועד כמה חזק הצוות שעומד יחד איתו בכדי להתמודד עם ההאשמות.
חומרת העבירה רק מצדיקה את החשיבות הרבה שיש בבחירת הסנגור הנכון, מדובר על תיקים מורכבים שנושאים איתם גם עונשים כבדים, לכן החתירה לנצחון ללא פשרות היא הדרך להצליח.

זמין 24/7