טכניקות דיבוב בתא מעצר

טכניקות דיבוב בתא מעצר

ישנן טכניקות דיבוב בתא מעצר שחייבים להכיר, אם אתם נעצרתם בחשד לביצוע עבירה ייתכן מאוד וכחלק מהחקירה יוכנס מדובב אליכם לתא המעצר.

יש להכיר מספר טכניקות דיבוב בתא מעצר שאלו הן טכניקות בהן משתמשים מדובבים מנוסים, הכל במטרה שהחוקרים יוכלו להגיע אל מלכת הראיות והיא הודאה באשמה.

הכרה של טכניקות אלו יעזרו לכם לדעת כיצד לזהות מדובב בתא מעצר ולהימנע משיח מיותר עימו. נכון להגיד שתא מעצר עבור אדם נורמטיבי היא סיטואציה מלחיצה מאוד ובכדי להריגע הוא ינסה לקבל עצות מאנשים “מנוסים” שהרי המדובב יציג את עצמו כאחד מנוסה שיודע כיצד יש לפעול ולצאת “נקי” מכל ההליך.

יש לא מעט דגשים חשובים לחקירה במשטרה, חלק מהדגשים האלו הוא לדעת לזהות מדובבים, לדעת שאתם בשום אופן לא עוזרים לחוקרים בתחנה אלא רק לעצמכם!

אל תשכחו כי לחוקר יש אינטרס אחד והוא למצוא את האשמים בביצוע מעשה, הוא ישתמש בהמון טכניקות חקירה שלא פעם עובדות בצורה אידאלית, לפעמים החוקרים בעצמם המומים עד כמה החקירה הייתה טובה עבורם, הם מקבלים מנחקרים המון מידע שהם אפילו לא ציפו לו.

מה זה דיבוב בתא מעצר?

דיבוב בתא מעצר הוא תהליך הניסיון לייצר תרגום איכותי רק באמצעות טכניקות טכנולוגיות מתקדמות הכוללות שימוש בהקלטות, הכנסה של אמצעי הסרטה לרבות מצלמות וידאו ולא פעם אותם מצלמות הן גלויות בתא המעצר וכוללות מכשיר הקלטת שמע. אתה לא צריך להיות מתרגם כדי לדובב בתא מעצר, ואתה לא צריך להיות מומחה IT שכן כל מחשב נייד עם מיקרופון וכניסת מיקרופון יעשה זאת, מכאן הסיבה כי המשטרה משתמשת בעבריינים הנמצאים בתאי המעצר ומספקים להם הטבות תמורת דיבוב והוצאת מידע שיגרום להפללה של אנשים אחרים.

לאחר מעצרך, תועבר לתא מעצר שבו יש לך כמה רגעים לבצע שיחת טלפון לפני שמלווים אותך לניידת משטרה. להלן מספר טיפים חשובים להבטחת התוצאה הטובה ביותר האפשרית במקרה שלך.

  • בלי טרמפים : ראשית, לעולם אל תקבל טרמפ מהמשטרה.
  • להיות צלול : אם אתה בהשפעת אלכוהול או סמים או שאתה פשוט מבולבל, סביר יותר שתעשה משהו שעלול להתפרש כלא להתנגד למעצר.
  • ליווי של סנגור :  בקשו תמיד עו”ד כאשר אתם נמצאים בתא המעצר. עורך דין פלילי בפתח תקווה ידע להכין אתכם לכל ההליך הפלילי אליו אתם נקלעתם. הוא יבצע יחד איתכם הכנה לחקירה במשטרה ויוודא שאתם לא אומרים דברים שלאחר מכן יעלו לכם ביוקר. חקירת המשטרה היא הקריטית ביותר מכיוון והיא זאת שמתחילה את ההליך הפלילי. ללא הכנה מדויקית התוצאות לאחר מכן יהיו כבדות.
  • לא להפליל את עצמכם : ההודאות המפלילות שתגיש בפני הסניגוריה הציבורית ישמשו תמיד נגדך בבית המשפט. זה רק מדגיש את החשיבות של הכנה לחקירה ומעצר והכרה של כל תרגילי החקירה לרבות זיהוי טכניקות דיבוב בתא מעצר.
  • שחרור בערבות : חשוב גם שיהיה בעל ערבות בערבות שיחלץ אותך בהקדם האפשרי.

לסיכום

טכניקות דיבוב בתא המעצר הן רבות, הן כוללות הקלטות, שימוש במדובבים מנוסים שכל מה שהם חפצים הוא הטובות אותם יקבלו מהחוקרים בתמורה להשגת הודאה באשמה שלכם. הם ישתמשו במניפוליצות רבות ויאמרו לכם כי הדבר הטוב ביותר לסיום מהיר של ההליך הוא הודאה באשמה, למרות שבשום אופן אין למדובב סמכות לשכנע אתכם להודות באשמה.

זמין 24/7