טיפול בכתב אישום פלילי

טיפול בכתב אישום פלילי

בכדי לבצע טיפול בכתב אישום פלילי יש לבחור את עורך הדין הטוב והמומלץ ביותר שאתם יכולים למצוא, לא פעם אנשים בוחרים להתמודד עם כתב אישום מבלי לחפש היטב מבין עורכי הדין הקיימים. אנו במשרד עורך דין פלילי פריים מביאים לכם את הייצוג הראוי ביותר, התמודדות מול כל כתב אישום ללא מקום לפשרות! מעמידים לרשותכם מעל 22 שנים של ניסיון והכרה של הדינמיקה במערכת המשפטית בישראל.

מהו טיפול בכתב אישום פלילי

כתב אישום הוא סוג של האשמה רשמית המבוססת בעיקר על ראיות שהוצגו נגד מי שביצע פשע חמור. אם הראיות מספיקות כדי להוכיח שהאדם ביצע פשע, הוא / היא מואשמים. אבל הדבר החשוב ביותר שיש לדעת על האשמה זו הוא שאינו זקוק לכל פשע.

מדינת ישראל אינה נדרשת להפליל אדם שהואשם כמי שעבר על החוק. מכיוון שכך, כמה מחוקי המדינה העבירו חוקים שזקוקים לכתב אישום בכדי לתפוס משמורת על אדם עם פשע. יכול להיות שמבלבל שכתב אישום עשוי להגיע בחלקים שונים של תהליכים במשפט. יש תחומי שיפוט הממשיכים בכתב אישום לפני שהעמידו אדם במעצר ושולחים את התיק לכתב האישום.

גם אם אדם נתפס בשעת מעשה, בוצע שחרור בערבות אין זה אומר שלא יכולים להגיש נגדו כתב אישום, הסיבה לשחרור ממצער יכולה להיות כזאת שנראת שמאחר והאדם לא נראה כאחד שיכול להמשיך ולגרום נזק לסביבה, החליט החוקר במשטרה לשחרר בהתאם לתנאים ומגבלות בהם הוא חייב לעמוד, אי ביצוע ועמידה בתנאים אלו עלול לגרום עונשים כבדים יותר לאחר מכן.

מה הפירוש של כתב אישום פלילי?

בין אם כבר הוגש כתב אישום ובין אם אתה עומד בפני כתב אישום, אין זה אומר בהכרח שנמצאת אשמה בפשע. כתב אישום פירושו שהייתה סיבה אפשרית שבה אתה עשוי להיות מואשם בעבירה. בשלב מסוים, אם ברצונך לדעת את הטכניקות מהי הסיבה האפשרית, חשוב לגלות כמה סטנדרטים של ראיות. על המדינה לשכנע שופט מעבר לספק סביר כי ביצעת את הפשע כדי שתורשע בעבירה הספציפית.

מה קורה אחרי כתב האישום?

ברגע שמגישים לך כתב אישום אז אתה צריך ללכת למשפט. עם זאת, השתתפות במשפט היא תהליך ארוך. ישנם דיונים רבים לפני המשפט, תלוי עד כמה בית משפט עסוק, קיימות חלפות רבות להתמודדות עם כתב אישום, חלקן תלויות בחומרת המעשה. לפעמים זה יכול לקרות עד חודשים או שנים לפני שכתב האישום בכלל מגיע לבית המשפט.

אם התובע מוכן לעבוד איתך, אז הסניגור שלך יעבוד על עסקה למען טיעון עבורך. המשמעות היא שאתה מתמודד עם האשמות ומרצה עונש פחות כבד אם התיק שלך ימשיך לדין ויורשע לאחר מכן, או שתודה באשמה. על עורך הדין שלך להביא את עסקת הטיעון שהוצגה על ידי התביעה כדי שעורך הדין שלך יוכל להחליט אם לקבל את התיק או לא. ואז, אם אתה מורשע בפשע, יש לך גם את זכותך לערער על הרשעתו.

בכדי שתדעו יותר על כתב האישום וכיצד ניתן לטפל בו נכון, מומלץ להזמין או לחפש עורך דין מקצועי שיגן עליכם במהלך משפט התיק. אתה יכול גם לבקש מהסנגוריה הציבורית ייעוץ משפטי כדי שתדע מה לעשות ומה לומר בתהליכי השימוע.

זמין 24/7