הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה

אם זומנתם לחקירה במשטרה, אתם בטח שואלים את עצמכם איך אתם יכולים להתכונן אליה, מה בדיוק קורה בחדר החקירות, מה נכון לומר ומה כדאי שלא לומר בכלל, ואם לומר משהו איך לנסח אותו בצורה שתטיב איתכם, מה נכון לעשות ברגע שהוצגו מולכם הראיות, לכן הכנו לכם מדריך הכנה לחקירה במשטרה שיעזור להתמודד עם כל החששות שלכם.

ראשית חשוב לציין כי רגע אחד לפני חקירה במשטרה, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי שיכין אתכם בצורה הנכונה והטובה ביותר, לאחר שבחן את המקרה ואת הראיות.

ראשית נציין כי אנו מבינים אתכם, המצב הנפשי של כל אדם נורמטיבי הנמצא בפני חקירה במשטה הוא לא הכי יציב, יש רבים שמקרים כאלו משנים את שגרת חייהם, הם חוששים מהלא נודע, חוששים שמא שגרת חייהם תשתנה בהתאם למה שיקרה בחדר החקירות.

אנו מבינים ויודעים בדיוק איך לחזק אתכם, לעמוד לצידכם ולהכין אתכם בצורה הטובה ביותר בחדר החקירות.

אל תשכחו כי בחדר החקירות, גם עו"ד פלילי הטוב ביותר שתשכרו את שירותיו לא נמצא איתכם, אתם נמצאים רק אתם והחוקר, הוא ישתמש בכל תרגילי החקירה האפשריים במטרה לערער את ביטחונכם, ינסה להפעיל מניפולציות רגשיות והכל במטרה להגיע לחקר האמת.

תנו לנו להכין אתכם בדרך הטובה ביותר לחקירה, חייגו אלינו כבר עכשיו, אנו מזינים עבורכם 24/7 ויחד נוכל להצליח להתגבר על כל מכשול.

כיצד אנו מבצעים הכנה לחקירה במשטרה

אנו יוצאים מנקודת הנחה, כי כל אדם נורמטיבי יהיה חרד ומעורער לפני חקירה משטרתית, לכן פיתחנו לאחר אלפי הכנות לחקירה את התהליך הטוב ביותר להתמודדות עם חקירה, בתהליך זה אין מקום לשום פספוס, אתם תצאו שאתם אלו ששולטים בחוקר ולא הוא בכם, יחד עם זאת תתנו לחוקר את ההרגשה שמא הוא זה השולט במה שקורה בחדר, אך תזכרו תמיד כי השליטה תהיה שלכם.

ראשית שלב איסוף המידע

בשלב ראשון אנו ניפגש, נאסוף יחד את כל המידע האפשרי הקיים, גם אם אותו מידע לא נראה לך רלוונטי למקרה, אנו חייבים לאסוף כל פיסת מידע אפשרית בכל דרך.

נוודא מהם הראיות העומדות בפני המשטרה, לרבות אלו עדויות הושמעו, יחד עם זאת חשוב להבין כי לא תמיד באמת קיימות בידי המשטרה ראיות.
החוקר יפעיל מניפולציות ויאמר כי אכן קיימות ראיות גם אין לו שמץ של ראיה או עדות. לכן גם באותן דברים יש לכפור ולוודא מה באמת המשטרה מחזיקה.

אנו נבדוק לאיזה כיוון ירצה להגיע החוקר, אנו נחשוב על כל הכיוונים אותם חוקרים לוקחים וזאת לאחר ניתוח של אלפי חקירות משטרתיות בהם טיפלנו.

לאחר שנבחן לאלו כיוונים החקירה יכולה ללכת, אנו נדאג לכך שהחוקר יבחר בכיוון שיטיב עמנו בצורה הטובה ביותר, אנו נדאג בדיוק להסביר לך מה להגיד ואיך הדברים צריכים להישמע, איך נכון להתנהג ועד כמה חשובה שפת הגוף שלך.

חשוב מאוד להדגיש כי שפת גוף היא לא תמיד מה שיקבע, החוקרים וגם בתי המפשט יודעים בזמן חקירה אדם נמצא בלחץ, לכן סביר מאוד שגם שפת הגוף שלו תשדר את הלחץ בו הוא נמצא.

ההיבט הפסיכולוגי

אחד הדברים הבולטים והחשובים ביותר בחקירה הוא ההיבט הפסיכולוגי, בזכות הכרה של מרכיבים פסיכולוגיים להם אנו ניתן לך את הכלים הטובים ביותר, אנו נבנה מהלך שלם שהוא זה שינחה אותך לכל אורך החקירה.

שליטה והבנה של הפסיכולוגיה שבה משתמש החוקר, הם אלו שיבנו את החקירה שתהיה כזאת שתביא לביטול התיק נגדך.

יש משמעות רבה לשימוש בכלים פסיכולוגיים במהלך חקירה.

סימולציות עד שתהיה מוכן ב 100%

אנו יכולים לומר בוודאות, כי עוד עו"ד פלילי שיכין אתכם לחקירה באמצעות סימולציות, אנו נערוך מספר סימולציות שהם אלו שיכינו אתכם טוב ביותר.

את ההכרות וההכנה הראשונית, יבצע עו"ד שיבדוק ויבחן את כל הראיות, אנו נעביר את הכל בדיוק כמו במשטרה, כל צעד שיקרה הוא צעד שיהיה מוכר לכם, לא יהיה שום פרט חסר. (מעבר ללבוש, הכל יהיה בדיוק אותו הדבר).

אחרי שאספנו חומרים ושמענו את הכל, יגיע עו"ד נוסף העובד במשרדנו (צד ג') הוא זה שיבצע את החקירה במלואה, בדיוק כמו שהיא תהיה בתחנת המשטרה.

יש להבין, כי אותו עו"ד כפוף לחסינות ושמירה על המידע בדיוק כמו כל עורך דין אחר במשרדנו.

הסימולציה אותה יערוך לכם צד ג' תרד עד לפרטים הקטנים, חשוב שתגיעו מוכנים, זה לא הולך להיות קצר, אבל ככל שתגיעו יותר מוכנים ומאומנים לחקירה, תדעו שצפויה לכם הצלחה יותר גדולה.

החוקר שיגיע לחדר יתנהג, יזוז, ירים את הקול, יבצע מניפולציות, ינסה כל תרגיל חקירה אפשרי, הוא יעשה הכל שתרגישו בדיוק כמו בחדר חקירות.

אתה תמצא את עצמך מתמודד עם חקריה בפעם הראשונה, כלומר שלחיקה הבאה שתגיע (שהיא החקירה האמיתית במשטרה) היא לא תהיה הראשונה עבורך.
ההכנה היא זאת שתמנע את הטעויות.

לאחר החקירה המדומה שנערוך, נאסוף את ההקלטה ונעבור אחרי הכל, סרטון הווידאו יוצג לך ויחד נבחן כל דבר, אם התנהלת נכון ומה אסור היה להגיד, מה נכון להגיד ומתי.

אנו מתחייבים בכל הכנה לחקירה :

  • לא להגביל אתכם בזמן.
  • לא להגביל בשאלות.
  • לא להגביל בהכנות ככל שניתן.
  • נבצע מספר סימולציות עד שתגיעו הכי מוכנים שאפשר.
  • לנתח כל מקרה עד לעומק.
  • ללוות אתכם לכל אורך התהליך, להיות זמינים עבורכם גם בטלפון בכל שאלה.

סרטון הסבר על ההכנה לחקירה במשטרה – דברים שכדאי לדעת

בסרטון מוסבר היטב עד כמה חשובה הכנה לחקירה במשטרה, כל דבר הקטן ביותר יכול לשמש נגדכם גם באם את בטוחים שזהו הדבר הנכון לעשות. אנו ממליצים לכם להיעזר בשירות של ייעוץ והכנה לפני חקירה במשטרה, ככה תצליחו להתמודד עם המשבר שעובר עליכם ולשוב לשגרת חייכם במהירות האפשרית.

שלבים לבחירת עורך דין להתכונן לחקירת משטרה

הכנה לחקירה במשטרה היא קריטית, לא פעם אדם מקבל זימון בטלפון להגיע לחקירת משטרה, יום בהיר אחד על מקרה שהוא כלל זוכר את כל פרטיו, הוא נדרש להחיקר, בין אם מדובר על חקירת צווארון לבן, חקירה נגדית או כל סוג אחר של חקירה בתחום פלילי.

חיפוש אחר עורך הדין הטוב והמנוסה ביותר להתכונן לחקירה במשטרה עשוי להיראות כמשימה קשה. עם זאת, זה לא צריך להיות קשה כמו שאתה חושב אם אתה בהחלט יודע איזה שאילתות לשאול, שאלו יעזרו לכך למצוא את עורך הדין הטוב ביותר שיכין אותך בצורה אופטימלית לחקירה.

למרות שלא תמיד יש צורך בעורך דין כשאתה עומד להתמודד עם מצבים משפטיים, אתה עדיין יכול לשכור עורך דין אם אתה רוצה לוודא שאתה עושה את הדברים הנכונים. אולי אתה תוהה כיצד תוכל למצוא אחד טוב שיעזור לך במקרים ספציפיים כמו חקירה משטרתית.

לפני שתתחיל לחפש עורך דין, זכור תמיד שיש כמה סוגים של עורכי דין. אך אם אתה כבר יודע איזה סוג של עורך דין אתה זקוק לו שיכין אותך, כעת תוכל להתמקד בעורכי דין העוסקים בסוג חוק שאתה זקוק לו לקבלת ייעוץ משפטי כלשהו.

בכל הנוגע לתיק חקירה משטרתי, מומלץ לשקול את חמשת הצעדים הפשוטים האלה כדי למצוא עבורך עורך דין מקצועי ובעל ניסיון רב.

צעדים לבחירת עורך דין להכנה לחקרית משטרה

בדיקה עם מכרים ואנשים קרובים

 אתה יכול לשאול את חבריך, עמיתיך לעבודה, המשפחה ואפילו מכריך אם הם מכירים עורך דין כלשהו שהם יכולים להמליץ ​​עליו. הפניות האישיות האלה הן האמינות ביותר שתמצא כיוון שהגיעו מהאנשים הקרובים ביותר ביישוב שלך.

עשה מחקר משלך

תוכל לחפש כמה עורכי דין מומחים באפילו באינטרנט אם תבחר למצוא אותם באמצעות האינטרנט והמחשב שלך. ישנם כמה משרדי עורכי דין מקוונים המספקים שירותים יוצאי דופן לגבי סוגים שונים של תיקים. אתה יכול לקבל כמה פיסות מידע כמו מיקומן, ביקורות עורכי דין, רשומות משמעת ואזורי תרגול באמצעות ביקור באתרים מסוימים.

הדרך בה מתבצע התרגול וההכנה לחקירה הם קרייטים, ישנם עורכי דין שרק עוברים על ההביט המשפטי בכל שלב, אילו לעומת זאת ככל שתתכונן היטב ככה תצליח להקל על חומרת העבירה.

בדיקה בלשכת עורכי הדין

התייעץ עם המדריך המקומי שלך עם עורך הדין של לשכת עורכי הדין. שם תוכל למצוא רשימת עורכי דין ביישובך.

רבים נוטים למצוא עורך דין ולהקל ראש בבדיקה מי עומד מולם, יש לבחור עורך דין רק לאחר בדיקה בלשכת עורכי הדין, האם מדובר על עורך דין איכותי, מה העבר שלו וכמות ההצלחות שלו.

משווים בין הנבחרים

בחר כמה עורכי דין מצוינים כדי לצמצם את האפשרויות שלך. מתוך אפשרויות אלה, שקול עורך דין בעל ניסיון הנוגע להכנה לחקירה משטרתית. באופן זה, תוכל להיות בטוח כי עורך הדין שבחרת יעזור לך להתמודד עם הדאגה או הבעיה שלך.

שאלות לפני שמתחילים

ברגע שמצאת את עורך הדין שלך במקרה הספציפי הזה, כלומר אחרי שבחנת אם עורך הדין יכול להכין אותך בהתאם לתיק בו אתה נדרש להיחקר. אז שאל אותו לפני מספר שאלות לפני הגיוסים. אתה יכול גם לשקול לשאול את עורך הדין שלך אם הוא מציע גם ייעוץ בחינם. יתר על כן, תוכלו לשאול את טווח המחירים בעלות הראיון הראשוני, כך שתוכלו לקבל מושג לגבי העסקאות וההצעות הטובות ביותר של עורכי הדין ביישובכם.

סיכום הצעדים לבחירת עו"ד שיבצע הכנה לחקירה במשטרה

על ידי הכרת הצעדים הפשוטים הללו, כעת תוכל למצוא עורך דין אידיאלי ומנוסה היטב להתכונן לחקירה משטרתית. רק להיות פתוח לעורך הדין שלך ולשאול תמיד שאלות אם אתה בספק בהליכים המשפטיים.

זמין 24/7