הדברים ששואלים עורך דין פלילי לייצוג בעבירות מין

הדברים ששואלים עורך דין פלילי לייצוג בעבירות מין

אם אתם מעורבים בתיק הקשור לביצוע עבירות מין, חשוב שיהיה עורך דין פלילי בעל ידע שיכול להילחם למענכם. כדי לעזור לכם לשכור את עורך הדין הטוב ביותר, להלן הדברים ששואלים עורך דין פלילי לייצוג בעבירות מין/

תיקים פליליים של עבירות מין אלו תיקים מורכבים מאוד, קיימים לא מעט סוגים של עבירות מין שבהם החוק מחמיר במיוחד. לכן, קיימת חשיבות רבה כמו בכל תיק אחר לבחירת הסנגור הנכון. יש לשאול את הסנגור מספר שאלות מנחות שאלו יעזרו לכם להתמודד עם התיק ולבחור את הייצוג הנכון והראוי ביותר.

ככל שתבחרו בצורה יותר נכונה ומדויקיית, תמצאו את עורך הדין שיעזור לכם להציג את הדברים כמו שהם באמת מנקודת המבט שלכם.

יש רבים שנוטים לחשוב כי העבירה אותה הם ביצעו היא מינורית ולכן לא זקוקים לליווי של עורך דין פלילי ובוחרים להתמודד לבד עם ההליך המורכב. אל לכם לחשוב כך, תפקידו של עורך דין פלילי הוא לא רק לייצג מול בית הדין, הוא גם זה שייקח ממכם את הנטל הכבד וירגיע אתכם ויעזור לכם להתמודד עם המציאות החדשה הקשה שבה אתם נמצאים.

מה שואלים עו"ד פלילי לייצוג בעבירות מין :

1. האם אתה מתמחה בתיקים של עבירות מין?

מקרי עבירות מין הוא מקרה רגיש, ולכן על עורך הדין הפוטנציאלי שלכם להיות בעל ניסיון וידע בטיפול בעבירות מין.

אם התשובה היא כן, יש לבחון מהו משך הזמן בו הסנגור מטפל בתיקים מסוג זה, בנוסף ניתן לבקש ייעוץ ראשוני חינם ולהסביר את המקרה שלכם לסנגור, לאחר שתסבירו את המקרה תשאלו אם נתקל בתיקים דומים ומה היה גזר הדין אליו הוא הצליח להוביל.

2. מהו גובה שכר הטרחה המשפטי שלך?

למרות שזו יכולה להיות שאלה רגישה, עליכם לשאול את עורך הדין שלכם לגבי שכר הטרחה בכדי למנוע בעיות כלכליות במהלך התהליך.

חשוב מאוד שתדעו לקראת מה אתם הולכים מכל הבחינות, גם מבחינת העלויות הכרוכות בייצוג משפטי של אותו סנגור, האם צפויות הוצאות נוספות שתצטרכו לשאת בהם, כגון : בדיקות פוליגרף, הוצאת חוקר פרטי לאיסוף מידע רגיש.

3. האם יש לו המלצות של לקוחות עבר שאפשר לפנות אליהם?

חשוב להבין שתבחום של ייצוג בעבירות מין קיימת דיסקרטיות מאוד גדולה, לכן יהיה קשה לקבל המלצות של לקוחות קודמים. אבל ניתן לראות ביקורות של לקוחות ממליצים באתר האינטרנט של הסנגור ולראות שאכן הוא הצליח בתיקים.

מעבר לכל זה ניתן לגשת לפסקי דין שם נמצאים כל הפרטים של הסנגור, סוג העבירה וכיצד הסתיים התיק באותו מקרה.

חלק מעורכי הדין הפליליים יכולים לקבל המלצות מלקוחות העבר שלהם. אתם יכולים לשאול אותם לפני שתעסיקו אותם.

4. באיזו תדירות אתה מופיע בבית המשפט בו נדון התיק שלי?

עורך דין פלילי שמכיר תובעים מקומיים יכול לקבל מושג טוב למה לצפות. אז הם יכולים ליצור הגנה נהדרת. הניסיון של עורכי הדין בייצוג בבתי הדין, עוזר להם להכיר את השופטים וכך גם את הגישה שלפיה אותם שופטים נוקטים, עד כמה הגישה מחמירה בכל סוג של עבירת ועד כמה הגישה הזאת מקלה. לכן, ייתכן ויבחר עוה"ד לבקש דחייה של המשפט, לבצע הגשת ערעור לאחר גזר הדין ולנסות ולהקל עליו. כל אלו הם חלק מהניסיון וההופעות של עורך הדין בבתי משפט.

5. באיזו אסטרטגיה אתה הולך להשתמש בטיפול בתיק שלי?

למרות שאין תוצאה ברורה, חשוב שלעורך הדין הפלילי שלכם תהיה אסטרטגיה לטפל בתיק שלכם הקשור לעבירה מינית.

אתם צריכים לשמוע את האסטרטגיה ולבחון האם היא משהו שמקובל עליכם ואתם מוכנים להתמודדות הזאת.

לאחר שמיעת האסטרטגיה יש לשאול שאלה נוספת והיא מה ההשלכות הצפויות בהתאם לשימוש בה והאם אסטרטגיה אחרת יכולה להוביל לגזר דין אחר.

לסיכום

עכשיו שאתם יודעים מה הדברים ששואלים עורך דין פלילי לייצוג בעבירות מין, המשימה שלכם היא להתחיל ולחפש את הסנגור הטוב ביותר שיגן עליכם ויציג את הדברים מנקודת המבט שלכם מול התביעה ובית הדין.

על ידי שאלת שאלות אלה, תוכלו לוודא שאתה מזמין עורך דין אמין.

זמין 24/7