האם כדאי להתקשר לעורך דין פלילי

האם כדאי להתקשר לעורך דין פלילי

אם הוזמנתם לחקירה במשטה יש לכך סיבה, אתם כנראה חשודים בעבירה פלילית, מאותו הרגע עולה השאלה האם כדאי להתקשר לעורך דין פלילי בכדי לקבל ייעוץ.

אתם לבטח רוצים לדעת מה עליכם לעשות, כיצד להתנהל בחקירה משטרתית ומהם תרגילי החקירה שיופעלו עליכם ומהי הדינמיקה בחדר החקירות.

אסור לשכוח כי בחדר החקירות אתם נמצאים לבד, עורך דין פלילי לא יכול ללוות אתכם לחדר החקירה, אבל בזכות הכנה נכונה התוצאות יכולות להשתנות.

אל תחכו לרגע האחרון בכדי להתייעץ עם עורך דין פלילי, הוא האדם היחיד שיוכל לעזור לכם ולהסביר לכם איפה אתם נמצאים, מה מותר לחוקר במשטרה לעשות ומה אסור לעשות, ויותר מהכל מה צפוי שהוא יעשה ואיך אתם צריכים להגיב לכל מעשה שלו.

אחרי שנים של ניסיון של משרדנו בייצוג אנשים בתחום הפלילי, אנו נדהמים לגלות כמה פעמים אנשים "מפילים" את עצמם, הסיבה היחידה לכך שהם לא הגיעו מוכנים לחקירה, הם לא מכירים את כללי וחוקי המשחק שנקרא "חקירה במשטרה".

לכן התייעצות עם עורך דין פלילי תוכל להבטיח שאתם דואגים לעצמכם.

עורך דין פלילי עם המלצות רבות ככל שניתן

אם אתם נורמטיביים סביר מאוד שאתם לא יודעים יותר מידי על בחירת עורך דין פלילי, לבטח גם לא יצא לכם בעבר לשכור את שירותיו של סנגור פלילי.

נכון לומר שכל עורכי הדין בישראל כפופים לאותם חוקים, כולם מנהלים בדיוק את אותו ההליך, אז מה ופך עורך דין אחד להיות יותר טוב מהשני? מדוע שכר הטרחה אותו גובים עורכי דין משתנה בעשרות אחוזים? ומה שיטת הפעולה של כל אחד מהם?, אלו חלק קטן מהקטן שנבחנים בשלב בו צריכים לבחור עו"ד פלילי.

ראשית, כל עורך דין שתרצו לשכור את שירותי ירצה לפגוש אתכם לפגישה אישית, לא ניתן לקיים את הפגישות בטלפון במיוחד בתחום הפלילי, לעיתים במקרים קשים מאוד יכול החשוד להודות בעבירות תוך כדי שיחותיו מוקלטות.

מכאן אם בחרתם לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי אסור בשום אופן להתפשר על ניסונו, על המקצועיות שלו וכמובן לבחון מהיו האדם העומד מולכם.

רק אחרי שבדקתם שיש המלצות על אותו עורך דין, הוא בעל ניסיון ויש לו לא מעט תיקים שבהם הצליח להתמודד וללוות את מרשיו בצורה הטובה ביותר, זה הזמן לבחור אותו ולנהל איתו את המאבק אליו אתם יוצאים.

שכר הטרחה בין עורכי משתנה בהתאם למספר גורמים, הגורם הראשון הוא הערכה עצמית, כל עורך יש לו הערכה עצמית שונה.
דבר נוסף הוא הניסיון של אותו עורך דין, בדרך כלל עורכי דין צעירים בתחילת דרכם יהיו מוכנים לגבות מחירים יותר נמוכים במטרה לחדור לשוק ושיכירו אותם.
אותם עורכי דין צעירים למרות חוסר ניסיונם יכולים לא פעם להצליח יותר מאשר עורכי דין וותיקים מאוד, הכל במטרה לזכות בהכרה.

עו"ד שזמין עבורכם

שחקירה פלילית מתחילה אתם לא יודעים דבר, המשטרה לא תמיד תציב לכם לוח זמנים מפורט מה קורה מתי והיכן.

לכן, עורך הדין צריך להיות זמין עבורכם בכל שלב, ולתת לכם מענה על כל בעיה בכל זמן.

מכאן ההמלצה היא חד משמעית וברורה ויש לבחור בעורך דין שהשירות אותו הוא מציע לכם כולל זמינות מלאה שלו.

זמין 24/7