איך להשיג עו"ד במחיר הוגן

איך להשיג עו"ד במחיר הוגן

לא פעם רבים רוצים לדעת איך להשיג עו"ד במחיר הוגן, כזה ששכר הטרחה שלו הוא ריאלי בהתאם למציאות ולשכר העבודה הממוצע במשק.

לא פעם עורכי דין רבים כמעט בכל תחום גובים שכר טרחה גבוה מאוד, לכל עורך דין פלילי מחיר משלו שהוא קובע ואין מחירון מדויק, אך יחד עם זאת קיים מחיר ממוצע לכל פעולה לרבות יצוג שאלו יחד יוצרים מחיר שיווי משקל לייצוג בכל תיק לגופו.

אם אתם מעורבים בתיק פלילי ולא יודע מאיפה להתחיל? איך להשיג עורך דין פלילי שיהיה המייצג שלכם בכל ההליך, כמה אתם צריכים לשלם עבור שכר טרחה ואז מתקבלת המסקנה, שכירת עורך דין פלילי היא הפיתרון. לא פעם רבים נמצאים במצב כי ישנו מחסור בכסף כדי להשיג עורך דין פלילי, לכן אלו הם מספר דרכים שיעזרו לכם להשיג עו"ד במחיר הוגן נוח ומשתלם..

1. עורכי דין מטעם הסנגוריה הציבורית

ישנם מקרים שבהם עשויים להציע לכם עורכי דין. בית המשפט העליון עשוי לגלות שאתם זקוק לזכות החוקתית לעורך דין. בזאת, יש לך את הזכות לייצוג יעיל. מכאן, ע"פ החוק אתם יכולים לפנות לסנגוריה הציבורים ולקבל ייעוץ של עו"ד ללא תשלום עבור שכר טרחה.

2. מקרים של דמי פגיעה / תאונה

אם ברצונכם לקבל ייצוג של עורך דין פלילי במחיר משתלם יותר, אתם יכול להעדיף לשלם בהסדר אגרות. כאן, אתם יכולים לקבל תשלום מותנה לעורך הדין הפלילי שלך תוך כדי קבלת התאוששות. כלומר, להגיע להסדר תשלומים שאומר שבתחילת ההליך יבוצע תשלום דמי קדימה, לאחר מכן בכל שלב בהתאם להתאוששות שלכם אתם תשלמו את יתרת שכר הטרחה שנקבע בהסכם.

3. ייצוג פרו בונו

יש עורכי דין שמוכנים להתנדב מזמנם לעזור לאנשים פרטיים. זה מכונה ייצוג 'פרו בונו' שפירושו חופשי בלטינית. הם יכולים לספק לכם ייעוץ משפטי בחינם ומילוי הטפסים הנדרשים לקבל חנינה או לטיפול בהגשת ערער לערכאות משפטיות גבוהות יותר. תוכלו למצוא אגודת סיוע משפטי בקרבתכם לייצוג בפועל בהליכי משפט.

4. חפשו חברות סיוע משפטי

אתם יכולים לבחור בחברות לסיוע משפטי כדי לקבל ייצוג זול יותר של עורך דין פלילי. ישנם לא מעט חברות גדולות המעניקות סיוע משפטי, אלו חברות שדרכן ניתן למצוא מגוון רחב של שירותים של סנגורים במגוון תחומים, גם בתחום הפלילי.

5. פנו אל לשכת עורכי הדין

אם אתה רוצה לקבל ייצוג זול יותר, אתם יכולים גם להיעזר בלשכת עורכי הדין. שם תוכלו לקבל הכוונה כיצד לבחור את עו"ד הטוב ביותר עבורכם.

לסיכום

עכשיו שאתם יודעים איך להשיג עו"ד במחיר הוגן, אתם יכולים להשתמש בטיפים האלו בצורה הטובה וביעילות בכדי להשיג סנגור מתאים, במחיר הוגן.

מעבר למחיר יש גם דברים חשובים נוספים אותם יש לבחון, הן מבחינת המקצועיות והן מבחינת היכולת האישית והניסיון של עורך הדין המייצג אתכם, במקרים אלו אמנם לא תמיד תצליחו למצוא עורך דין מנוסה עם עשרות שנות ניסיון כי אלו הם תפקידים התחלתיים ולכן המציאות היא כזאת כי עורכי הדין המנוסים והוותקים יותר עובדים באופן עצמאי.

זמין 24/7